אודישנים לתצוגת שנקר Converse_X | איור פוגש אודישן

מאת: טלי דביר לבנת | איור: יעל הרצוג / 3.3.2020

בבוקר יום שישי הגיעו לאודישנים בשנקר יוצרים צעירים עם וייב ייחודי. פגשנו חמישה מהם לשיחה ואיור

סוזי אבוקעוד – בת 19 מיפו

“אני חצי פיליפינית, חצי ערבייה ואוהבת אופנה. למדתי בילדותי בבית ספר ערבי ובכתה ז׳ עברתי לבית ספר ישראלי, ההורים שלי רצו שאני אחווה עוד סגנונות. מאוד מחוברת לסטריט סטייל, אני יותר טום בוי אוהבת דברים רחבים גדולים. יותר. לא מרגישה צורך להתלבש צמוד או חשוף.

נוח לי רחב. ואני מאוד אוהבת קונברס, אבי נעל קונברס שחורות גבוהות ואז אמי קנתה לי גם, אלו היו הקונברס הראשונות שלי. היום יש לי את כל הצבעים! 

הרקע שלי מיוחד ואני מרגישה שזכיתי. בילדותי לא הרגשתי שוני בגלל השורשים שלי למרות שהייתי האסייתית היחידה, בהמשך הדרך גם בתיכון קיבלו אותי פתוח.” 

אינסטגרם סוזי

 

ספיר ושגיא לירן – תאומים בני 24 מכפר סבא

“אנחנו תאומים, מגיל קטן אהבנו להופיע, להתחפש ועולם האופנה ריתק אותנו. היחסים ביננו? תמיד הפרידו ביננו. אני למדתי אומנות והוא למד קולנוע תיכון. היום אנחנו יחד לומדים במכללה למינהל תקשורת עם התמחות בשיווק בפרסום. אנחנו עושים הכל ביחד, חצי זוג נשוי. אמי נפטרה שהיינו קטנים, היא הייתה דוגמנית ויש הרבה תמונות שלה ופריטים שלה מעילי וינטאג׳ שאין להשיג.

אמי נתנה לנו השראה, אנחנו זוכרים איך חודשיים מראש היא עיצבה עבורנו את התחפושת בפורים. 

היה לנו ארגז תחפושות בבית כך שפורים אף פעם לא נגמר באמת. כשהיינו בני 9 היא נפטרה מסרטן. כשנפתח אינסטגרם היינו מהראשונים שהיה להם אינסטה, בנינו פיד טוב וקו עיצובי אחד. אופנה בעיני זו דרך לבטא את עצמי, להיות אני. 

קונברס איקס נתנה לכולנו הזדמנות לפרוח לצד מותג שורשי עם היסטוריה מפוארת, החבורה נהייתה מאוד מלוכדת לכולנו יש את אותם חלומות.”

אינסטגרם ספיר
אינסטגרם שגיא

עמית דן בת 21 מתל אביב, דיילת אוויר באל על 

“הקהילה של Converse_X היא קהילה של אנשים חופשיים לבטא את עצמם, חבר’ה שלא מפחדים להיות מי ומה שהם. מביאים חוש אחר לעולם האופנה, זו המטרה להביא את הסטייל שלנו לעולם ולעשות האומנות שלנו. זו קהילה שמחברת בין היוצרים, אנחנו נפגשים, מצלמים ויוצרים. מבחינתי נוצרה משפחה. 

אני חושבת שפנו אלי בגלל הסטייל טום בוי המיוחד שלי. השיא היה ש- Converse

הזמינו אותי לשבוע בלוס אנג׳לס, הם בחרו מכל מדינה כמה יוצרים צעירים מעוררי השראה שהוזמנו למפגש עולמי, שבוע שלם בנובמבר 2019, היינו כמעט 50 יוצרים מכל העולם. במהלך השבוע היו פעילויות שמעודדות יצירתיות, ימי צילום ויצרנו סרטוני רשת ובסוף השבוע נסענו למופע ענק של הראפר טיילר דקרייטור. הדהים אותי שנבחרתי ולא בתור דוגמנית אלא כי יש לי סטייל ואני מיוחדת יותר. זה היה בלתי נשכח”

אינסטגרם עמית

 

 

 

אמה גולדברג בת 19 מפתח תקווה 

 

 

“למדתי בתיכון קולנוע ואני מתחברת מאוד לעולמות העריכה והבימוי. כילדה הייתה לי נעל אחת שחרשתי עליה ולכן היה לי חסך באיזשהו מקום. היום זה הקטע שלי, יש מלא נעלים. ל-Converse יש בעיני הצהרה, סטייטמנט, כאילו אומרים ‘יש לנו היסטוריה ארוכה לצד סגנון שהולך עם הכל, שמלה, ג’ינס, מחוייט’ זו נעל, שמתאימה לי באופי. 

אופנה עבורי זה הכל, בא לי לבטא את עצמי זה אופנה, לבטא עצמי מבלי להגיד כלום. 

אני באופן אישי מחוברת מאוד לסטריט סטייל, אני יותר טום בוי יותר סגנון רחב, זרוק דאפרי וגם מחוייט.  מאוד חשובה לי האותנטיות, האינסטגרם שלי שונה מהרגיל, אני אוהבת לצלם ולבנות מזה משהו קצת יותר גדול”

 

 

 

 

מיכאל דדון, בן 15 מבני ברק

כל החיים שלי הם סביב עולם האופנה.

אופנה מרתקת אותי וגם מרבית החברים

שלי חובבי אופנה. 

אני מגיע מבית דתי ואני גאה ביכולת שלי לערבב בין שני העולמות. מצד אחד, אני שומר על הדת: כשרות ושבת ומהצד השני אני מחובר ועדכני לעולם האופנה. באודישן היה זורם, נתנו לי תחושה טובה לא היה וייב שיפוטי, כולם היו באותו ראש איתי וזרם לי ממש טוב. אני מתרגש לקראת שבוע האופנה”

אינסטגרם מיכאל

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

המותג “קונברס” הוקם בשנת 1908, כן מעל 100 שנות יצירה, אופנה ותעוזה.

המותג השורשי מחובר לערכים של ביטוי עצמי ברחבי העולם ובתרבויות שונות. דורות נעלו את נעלי הסניקרס האייקוניות שלה, בהן; Chuck Taylor® All Star®, the One Star® and Jack Purcell® 

החיבור לקהילה והיכולת לצמוח מהשטח, לזהות טרנדים עוד בשלב הצמיחה הראשוני הם חלק מהערכים שהובילו להקמת “Converse_X” הפרויקט המדובר הינו קהילה בינלאומית של יוצרים צעירים ברחבי העולם. 

הקהילה פועלת ב-25 ערים שונות ומאגדת מגוון רחב של תחומי יצירה בהם, אופנה, עיצוב, אומנות, קיימות, סקייט, כדורסל ומוזיקה. המטרה של קהילת converse_x_ היא לתת במה לצעירים, שניחנו בכשרון ייחודי, והתבלין המיוחד? קונברס מחפשת יוצרים בתחילת דרכם באינסטגרם, יוצרים בשלבי צמיחה, התפתחות ומציאת שפה. גילאי חברי הקהילה נעים בין 15- 26 וכיום בקהילה של converse_x_Tel Aviv יש כ-80 חברים שנפגשים, יוצרים תוכן יחד ונחשפים לפעילויות השראה. 

 

בשבוע האופנה  ת”א Converse בחרה לתת במה ליצירה ולחבור לתצוגה של “שנקר”. 

החיבור היה מיידי “שנקר” קנתה לה שם בעולם האופנה של פתיחות ויצירה שמתכתבת עם החזון של Converse. השנה לראשונה יצעדו על המסלול חברי קהילת Converse_X וילבשו את העיצובים הייחודים של הסטודנטים ב״שנקר״ . אינסטגרם קונברס

אודות המאיירת – יעל הרצוג מאיירת לייפסטייל לעסקים ומותגים

מאיירת מגיל 4. 

בעלת תואר בעיצוב אופנה מטעם מכללת שנקר.

בעלת וותק של למעלה מ- 15 שנה, זוכת שבחים ופרסים בתחום העיצוב. 

מתמחה באיור שיווקי מסחרי עבור עסקים ומותגים בארץ ובחו”ל מתחום הלייפסטייל 

(אופנה, מזון, פנאי, רכב, תיירות, קוסמטיקה ויופי).

ב-2018 נבחרה מבין אלפי מועמדים מכל העולם להציג בתערוכה היוקרתית בלונדון וסיאול של אגודת המאיירים הבינלאומית THE AOI.

ב-2019 נבחרה מבין מאות מועמדים לאיור קמפיין של חברת המשקאות Perrier הצרפתית בישראל.

בין לקוחותיה: אל-על, לוריאל ישראל, קבוצת שטראוס, קליניק, זר פור יו, סופר פארם, מוזס, בנק דיסקונט, לנקום, סוזוקי, ועוד.. אינסטגרם יעל