אופנת פסלי הקיר התלת מימדיים

one פרסום / 07.03.2022

מאת: אורי סלע עתונאית וכתבת צרכנות

טרנד הלבשת הבית מבסס לעצמו מקום של כבוד כשמשלב בתוכו אלמנטים אספניים בעלי ערך אמנותי, המאפשרים להביע באמצעותם את הטעם האישי. מגמת הפרסונליזציה תופסת תאוצה בשנים האחרונות, כששמה במרכז תשומת הלב את פיתוח האינדווידואל. לצד הפרקטיקה וחוויית המשתמש מבקשים רבים להכניס את הקו העיצובי הפרסונאלי, שיהווה תעודת זהות ייחודית ויהיה שופר להבעת הטעם האישי.

האספנות אינה לעשירים בלבד
האספנות המודרנית של שנות ה-2000 כבר אינה עניין לעשירים בלבד. טכנולוגיות מתקדמות וחשיבה יצירתית של אמנים שונים, מאפשרת רכישת פרטי אמנות בעלויות מאפשרות. 
בג’וי ארט, גלריה לאומנות, (Joy Art Gallery), המתמחה ביצירת פסלי קיר ופסלוני שולחן קטנים, עשויים מתכת, ניתן למצוא יצירות של מיטב האמנים המקומיים כשהן מתורגמות לפסלי קיר תלת ממדיים, עשויים בשכבות עדינות יוצרות עניין וצבועים בידי אומן. 

אמנים ישראלים על הקיר
הקולקציה מרהיבה וכוללת מגוון רחב של פסלי קיר ופסלים שולחניים קטנים. כחלק מהרצון לחדש ולגוון, משלבת הגלריה אחת לשנתיים אמן ישראלי חדש, שעל בסיס יצירותיו, מיוצרים הפסלים שנמכרים בגלריה, ובגלריות נוספות ברחבי העולם. האמן הראשון ששיתף פעולה עם הגלריה היה דוד גרשטיין ובהמשך קיבלו במה בין השאר יובל מלר, דן שמיר, אלה פיקובסקי  מרינה זלוצין, גליה ארמלנד ועוד.

Photo 31-07-2021, 18 00 07
האספנות המודרנית
BUTTERFLIES 1

מקו נאיבי ועד קלאסיקה מאופקת
פסלי הקיר הם בבחינת חליפה מעוצבת, בעלת טוויסט אמנותי מובהק. מגוון הסגנונות רחב ומאפשר בחירה – מקו נאיבי שיתאים לחדרי ילדים, ועד יצירות בסגנון קלאסי מאופק יותר, או לחלופין קו אורבני או פופ ארט ססגוני, שיתאימו כאלמנט יוצר אווירה בחללים דוגמת חלל המגורים, פינת האוכל, המבואה וגם לשילוב במשרד מודרני בעל קו עכשווי. הצבעוניות שמאפיינת את היצירות נעה על סקאלה רחבה ומציגה, מיצירות בשילובי גוונים סולידיים ומאופקים ועד כאלו הניחנות בצבעוניות עזה, משובבת נפש ומשמחת.

 

סדרות מוגבלות
היצירות לקיר מוצעות בסדרות מוגבלות של 28 יחידות בסדרה, כיאה ליצירות אמנות בעלות אופי אספני. ניתן לתלות אותן בקלות, על כל קיר, מקירות בטון ועד קירות גבס. כל יצירה בסדרה היא אקסמפלר צבעוני, מצוירת במגוון צבעים ייחודי רק לה, מה שמבדל והופך אותה יחידה במינה.

חפצי יודאיקה, ומוצרים משלימים

לצד פסלי הקיר והפסלונים השולחניים, מציעה הגלריה מקבץ אקסקלוסיבי של פרטי יודאיקה בצבעוניות סוחפת, אופטימית ועשירה – חנוכיות, מזוזות, פסלי חמסה, זאת לצד תומכי ספרים וייצור פריטים פונקציונאליים נוספים בהזמנה אישית.  

ייצור בטכנולוגיה מתקדמת 
תהליך הייצור הקפדני פועל באמצעות טכנולוגיה מתקדמת, שמשלבת חיתוכי לייזר, צביעה אומנותית ביד אמן, או שימוש בטכנולוגיות דפוס מתקדמות כשמדובר בפסלונים הקטנים.תהליך הייצור המיוחד מאפשר ליהנות משני העולמות כשמציע יצירה מעוצבת בעלת ערך אומנותי ובמחיר שמייצר מידה גבוהה של עלות מול תמורה ותועלת.

גוי ארט

החזון: להכניס צבעוניות, ותחושת התחדשות לכל חלל

ג’וי ארט, מהגלריות הוותיקות והמוערכות בשוק המקומי והבינלאומי מתמחה בייצור בהתאמה אישית –

הגלריה שחרטה על דגלה להכניס צבע, שמחה והתחדשות לכל חלל, מקפידה להגשים את החזון, ובמקביל להיות נגישה הן מבחינת נקודות המכירה, הן מבחינת הגשמת החזון העיצובי של הלקוח והן מבחינת מדד של עלות מול תועלת – 

 

  • ייצור סדרות יחודיות לחנויות מוזיאונים, חנויות מתנות אקסקלוסיביות וגלריות לאמנות.

  • ייצור מוצרים בהתאמה אישית למוסדות וגופים מסחריים. בין הגופים עמם משתפת הגלריה פעולה לאורך 20 שנות פעילותה – מוזיאון ישראל, עיר דוד, לשכת עוה”ד, בנקים, משרדי פטנטים, חברות היי-טק, משרדי עו”ד ועוד. 

  • תכנון חללים ציבוריים ופרטיים. בין החללים שמשלבים את יצירות הגלריה – ביה”ח איכילוב, שדה התעופה בן גוריון, לובי של בנייני מגורים, חללי מגורים פרטיים, תוך שיתוף פעולה עם אדריכלים ומעצבים, בתי קפה ומסעדות.

  • ייצור מוצרי תדמית לחברות מסחריות, כמו שילוב לוגו וערכי מותג לחברות היי-טק, אוניברסיטאות, בנקים ועוד.

גוי ארט גלריה
גוי ארט גלריה
את היצירות תמצאו

www.joyart-gallery.co.il

לתיאום ביקור, נא צרו קשר עם יפעת

052-440-1446 | רעננה