אלטיס בוטיק פילאטיס ותנועה // אלה אילון

one פרסום / 30.03.2021

רשת ״אלטיס״ הינה בוטיק פילאטיס ותנועה ייחודי וחדשני בתחומו המחבר בין הפילאטיס הקלאסי לידע העדכני בתחום התנועה והשיקום.

   

אלה אילון אלטיס בוטיק ספא
צילום: קרן חיים
הסטודיו’ס מאובזרים במיטב מכשירי ואביזרי פילאטיס ומתקיימים בהם שיעורים בקבוצות אינטימיות של עד 9 משתתפים בשיעור.
 
הפילאטיס בונה, מחזק ומעצים אותנו, מאריך את השרירים ומשפר את היכולת לנוע ולהתגמש ויחד עם זאת עובד חזק על שרירי הליבה, מחטב ומעצב. 
האימון מתאים לכולם כאשר הצוות המקצועי של אלטיס דואג לבחון כל אדם באשר הוא ולבצע את השינויים וההתאמות הנדרשות לפי רמת הקושי הרצויה בכדי להגיע לתוצאות מיטביות ולשיפור באיכות החיים. 
לצד האימונים הקבוצתיים מתקיימות בסטודיו’ס סדנאות, קורסים, סטאז’ והכשרות מקצועיות, שיעורי מדריכים, אמונים אישיים ופילאטיס שיקומי.
לרשת שלושה סניפים, שניים בחדרה ואחד ברופין עמק חפר. שלושת הסניפים מעוצבים להפליא ונותנים חווית אימון ייחודית ונעימה, הרגשה של בית. מה שמייחד את המקום הוא החיבור הטבעי בין עולם התנועה והשיקום, שני עולמות המשלימים זה את זה ונותנים את המענה המושלם לגוף חזק, תנועתי, יציב ובריא.
 
לצד האימונים הקבוצתיים אנו מקיימים סדנאות, קורסים, סטאז’ והכשרות מקצועיות, שיעורי מדריכים, אמונים אישיים ופילאטיס שיקומי.

לרשת שלושה סניפים, שניים בחדרה ואחד ברופין עמק חפר. שלושת הסניפים מעוצבים להפליא ונותנים חווית אימון ייחודית ונעימה. מה שמייחד את המקום הוא החיבור הטבעי בין עולם התנועה והשיקום, שני עולמות המשלימים זה את זה ונותנים את המענה המושלם לגוף חזק, תנועתי, יציב ובריא.

אלה אילון אלטיס בוטיק ספא
צילום: קרן חיים
בעלת הרשת, אלה אילון פיזיותרפיסטית (אונ’ ת”א) ומדריכת פילאטיס בכירה, בוחרת את הצוות שלה בקפידה כאשר המדריכות עוברות הכשרות מקצועיות והשתלמויות באופן קבוע.
צוות הסטודיו מונה 16 נשים קסומות -צוות הנהלה ומטה וצוות מקצועי של מדריכות. רשת אלטיס בהנהלת אלה, היא דוגמא מושלמת למהי העצמה נשית- הסטודיו’ס הם הסביבה המושלמת להעלאת המסוגלות העצמית, האמונה בעצמי וההתמדה, הצלחה, צמיחה ופיתוח איש. הצוות מאמין ביכולת של המתאמנים וזה מעניק תחושת סיפוק לכל הצדדים ומשפיע על היכולות בשיפור איכות החיים ופשוט גורם לאנשים להתאהב בתנועה מחדש.
אלה אילון אלטיס בוטיק ספא
אלה אילון. צילום: ענת קוזולה
אלה אילון אלטיס בוטיק ספא

טלפון סניף רופין: 5562212-054 | טלפון סניפי חדרה: 5292353-052