האישה ממאה שערים שפיצחה את השיטה לטיפול באקנה

one פרסום / 01.03.2022

כ-85% מהאנשים בעולם סובלים מאקנה בשלב מסוים בחייהם, ברמות משתנות. למרות שקיים קשר בין גיל הנעורים לבין מה שאנחנו מכנים כ”פצעי בגרות”, למעשה האקנה נפוץ גם בגילאים בוגרים יותר. הוא מתפרץ בעיקר בעקבות שינויים הורמונליים, אך הגורמים לאקנה יכולים להיות גם על רקע גנטי, תפריט תזונתי, נטילת תרופות והגיינה. מי שהתמודד עם אקנה יודע שהדרך לפתרון הסופי יכולה להיות מייגעת ומתסכלת, אבל אם תשאלו את המטופלים של רבקה זיידה – מומחית לטיפול באקנה והבעלים של מעבדות רבקה זיידה, השיטה שלה משנה לגמרי את חוקי המשחק.

 

Rivka Z2637_pp

ממאה שערים להתמחות בברלין

רבקה נולדה וגדלה בשכונת מאה שערים הירושלמית ובתור ילדה בכלל חלמה להיות רופאה. כשהייתה בת 15, התמודדה עם התפרצות חריפה של אקנה עיקש שליווה אותה במשך כמה שנים וחוותה ניסיונות כושלים וכואבים בדרך לשיקום העור ולמיגור הדלקת. היא פנתה לעזרתן של קוסמטיקאיות שונות וניסתה טיפולים רבים, אך ללא הועיל. “אני זוכרת שחשבתי לעצמי: חייב להיות פתרון לאקנה”, מספרת לנו רבקה. “בסופו של דבר, אכן גמלה בליבי ההחלטה לעשות הכל כדי למצוא אותו”.

וכך, לאחר נישואיה, היא ארזה מזוודות ויחד עם בעלה ושני ילדיה טסה לברלין כדי ללמוד קוסמטיקה רפואית עם התמחות באקנה. “גיליתי שם עולם מרתק, שיטת ריפוי טבעית ולא פולשנית לאקנה. בלי ניקוזים, בלי לחיצות בעור, בלי מחטים. בהתחלה לא האמנתי, אבל אחרי שראיתי יישומים של פרוטוקולים על מטופלים אמיתיים, הבנתי את הקסם שמתרחש בשיטת הטיפול הזו”.

“מדע במקום מגע” – הסוף למחטים

כשחזרו לישראל בשנות ה-2000 עם ידע נרחב ושיטה מהפכנית לטיפול באקנה, הם פתחו מכון קוסמטי קטן בלב בני ברק וההצלחה הייתה מסחררת. “מטופלים הגיעו מפה לאוזן מכל רחבי הארץ, וחלקם אף כינו אותי ‘קוסמת’ בשל הניסים שקרו להם בפנים” משתפת רבקה בהתרגשות. “זה לא סוד שמרבית המטופלים שמגיעים אליי חולקים את אותה תחושת תסכול עקב חוסר היכולת לאתר פתרון יעיל לאקנה, לצלקות ו\או לפיגמנטציה לאחר שניסו את מגוון השיטות הקיימות בשוק כמו תרופות, משחות, טיפולים קוסמטיים וכו’. מלבד חוסר היעילות, שיטות טיפול רבות עשויות להיות לא נעימות ואף לגרום לנזק בלתי הפיך לעור. לדוגמה, במהלך ניקוי קוסמטי שגרתי מבצעים ניקוז לפצעים ומפעילים לחץ על בלוטות החלב, מה שעשוי לגרום לצלקות ולפיגמנטציה כשבכל מקרה ידוע שבכל 6 שעות אותן בלוטות שעברו “ניקוי” מתמלאות חזרה. הטיפול התרופתי עשוי לגרום לתופעות לוואי קשות ולעיתים האקנה חוזר, ומרבית המשחות אינן אפקטיביות מספיק כדי לפתור את האקנה מהשורש כך שמבחינתי ומבחינת המטופלים, היעילות של השיטה שלי מהווה מהפכה של ממש בתחום הקוסמטיקה הישראלית”.

תמונה - קליניקה

הקליניקה לטיפול באקנה של רבקה זיידה. מגדל ב.ס.ר 3, בני ברק


בהמשך, השותפות הזוגית של רבקה ורוני זיידה – ביוכימאי ובעל תואר בהנדסת כימיה תרופתית, התרחבה לכדי שותפות עסקית ושליחות משותפת. יחד, הם הקימו את מעבדות רבקה זיידה – מעבדות מחקר ופיתוח מתקדמות שמתמקדות אך ורק באקנה. “התכשירים שמיוצרים במעבדות שלנו מבוססים על חומרי הגלם הטובים בעולם אותם אנו מייבאים מיפן, קנדה, צרפת, שוויץ וגרמניה, ומכילים רכיבים טבעיים מבוססי צמחי מרפא האפקטיביים לקטילת חיידק האקנה ושיקום העור” מספר לנו רוני. “הדגש הוא על התאמת התכשירים לסוג העור, סוג האקנה ולאקלים הישראלי, תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר כמו ננו טכנולוגיות ומזעור של מולקולות. המעבדות עוברות בקרת איכות קפדנית ביותר בכדי לעמוד בתקנים המחמירים ביותר.” בקליניקה שהקימו השניים במגדלי בסר, משלבים מכשור מתקדם שכולל טכנולוגיות כמו גלי רדיו, לייזר קר ומכשור פוטודינמי בלעדי בעל ארבעה אורכי גל שונים במקביל (היחיד בישראל), המתאימות גם למקרים של פוסט אקנה כולל צלקות אקנה, חורים וחטטים.

92% הצלחה ומעל 50 אלף לקוחות מרוצים

כשיוליה זייצב בת ה- 21 מבת ים הגיעה לרבקה זיידה, היא כבר היתה מיואשת לחלוטין. היא הפכה כל אבן אפשרית בחיפוש אחר הטיפול המתאים, החל מטיפולים קוסמטים וכלה בתרופות, אך האקנה סרב להרפות מפניה. בקליניקה של רבקה זיידה, יוליה טופלה בשיטה בלעדית המבוססת על חומרים טבעיים בלבד, ללא מגע יד אדם, ללא תרופות, ללא כאב וללא תופעות לוואי וכעבור ארבעה חודשים בלבד, היא כבר החלה לראות שינוי משמעותי בעור הפנים שלה ואף לקבל מחמאות מסביבתה. לאחר מספר חודשים נוספים, כבר הפסיקה לגמרי את השימוש במייקאפ.

                                                          לצפייה בתמונת לפני\אחרי של יוליה  

האקנה יכול להוות עבור אנשים מסוימים כתת מחלה. הוא פוגע במראה הפנים, דבר הגורר חוסר ביטחון ורצון להתחבא ולהסתתר מפני העולם או לכל הפחות לכסות את מה שנתפס בעינינו כפגום, באמצעות איפור כבד. האקנה אינו מבחין בין צבע עור, גיל ומין. הוא יכול לפגוע בבעלי עור בהיר, כהה, בגברים ונשים ובכל גיל. כן, גם בני 30, 40 ואפילו 50 מגיעים לקליניקה של רבקה זיידה.
לא לשווא המטופלים של רבקה זיידה מכנים אותה “מלאך”, לאחר שעזרה להם להיפטר מהאקנה שליווה אותם במשך שנים. רבקה רואה בכל מטופל עולם ומלואו ותופסת את עבודתה כשליחות אמיתית, שכן לדבריה, “אקנה משפיע על הביטחון, על ההרגשה, על החיים. אנשים שהיו בדיכאון כבד קיבלו את הפנים היפות שלהם בחזרה ועכשיו הם יכולים ללכת בכיף לבריכה, להצטלם ללא מייק אפ ולהרגיש יפים ושלמים. אותי זה עושה מאושרת להחזיר להם את שמחת החיים, ההנאה והביטחון עם עור פנים בריא וחלק. החלום שלי הוא להפיץ את השיטה בעולם כולו ולעזור למיליונים בישראל וברחבי העולם”.

למידע נוסף על טיפול באקנה ובדיקת התאמה לטיפול בשיטה של רבקה זיידה,
בקרו באתר החברה או חייגו: 077-2308988