חדש! דיור וטכנוג’ים איטליה מציגות מהדורה סטייליסטית במיוחד של ציוד כושר לבית

one פרסום / 09.03.2022

טכנוג’ים, החברה המובילה למכשירי כושר מעוצבים ומתקדמים, חברה לענקית האופנה Dior בפרוייקט ייחודי, ליצירת סדרה בלעדית במהדורה מוגבלת של מוצרי כושר, אשר מהווים השראה לאורח חיים המונחה על ידי ערכי בריאות ומצוינות.

החדשנות של טכנוג’ים פוגשת את האלגנטיות של דיור בסדרת מוצרי כושר ביתי מעוצבים ומלהיבים במהדורה מוגבלת, הכוללת מסילת ריצה, ספסל אימון רב תכליתי וכדור ישיבה אקטיבית. המפגש הייחודי בין החדשנות של טכנוג’ים והיצירתיות של Dior, הניב שלושה מהמוצרים האייקוניים ביותר של Technogym אשר הפכו לסמלים של מצוינות ותשומת לב לפרטים, המגלמים את הערכים והתרבות המשותפים לשני המותגים.
המהדורה המוגבלת מיוצרת בקמפוס ה- Wellness של טכנוג’ים באיטליה, ומשקפת את המחויבות של טכנוג’ים ודיור לקיום אורח חיים המשלב פעילות גופנית וסגנון כדי להניע אנשים לחיות חיים מאושרים ובריאים יותר. המוצרים החדשניים יחד עם הלוק של בית האופנה דיור, מציעים חוויה ייחודית של יוקרה.

Dior and Technogym

צילום: Laura Jane Coulson

המהדורה המוגבלת זמינה בלעדית בבוטיקים של Dior ברחבי העולם וכוללת:

TECHNOGYM MYRUN FOR DIOR- מסילת ריצה מושלמת לבית

מסילת ריצה קומפקטית לבית, שקטה ומעוצבת. מחברים טאבלט ומקבלים מגוון רחב של אימונים בהתאמה אישית, תרגילים מוקלטים, סינכרון ל- Apple Watch, מגוון רחב של נופים מרחבי העולם ותכני בידור ומוזיקה מובנית, אשר מעצימים את חווית האימון ומגבירים מוטיבציה.

דיור טכנוגים שבוע האופנה
דיור טכנוג'ים

TECHNOGYM BENCH FOR DIOR – קיט אימון רב תכליתי, לאימוני כח, התנגדות וליבה

קיט אימון חדשני ומעוצב המציע מגוון מרבי של תרגילים בחלל קטן. הקיט כולל סדרת משקולות יד משושות, גומיות אימון בהתנגדות שונה, זוגות אגרופנים ומזרן אימון. מאפשר לבצע למעלה מ- 200 תרגילים הודות לספרייה נרחבת של תרגילים הזמינה באפליקציית Technogym App, פתרון אימון כולל, מעוצב וייחודי, לחיטוב, חיזוק ועיצוב הגוף.

 

TECHNOGY WELLNESS BALL ACTIVE SITTING FOR DIOR – כדור ישיבה אקטיבית

כדור הישיבה האקטיבית נועד לשמור אתכם בתנועה גם בזמן ישיבה. משמש גם ככסא דינמי וגם ככלי לשיפור הבריאות, עם תוכנית אימונים מלאה לגמישות, חיטוב ושיווי משקל באפליקצית הכושר Technogym App. מתאים להפליא לכל חדר וגם למשרד.Dior & Technogym
אודות טכנוג’ים

טכנוג’ים איטליה הינה החברה המובילה בעולם בעיצוב ופיתוח מכשירי כושר לשימוש מקצועי וביתי.
המוצרים מעוצבים על ידי מעצבים איטלקיים מהשורה הראשונה וזכו בפרסי עיצוב בינלאומיים, תוך שמירה על סגנון איטלקי מוקפד ואיכות ללא פשרות. לטכנוג’ים מגוון מכשירים לאימון ביתי שיתאימו לכל חלל מעוצב.
המכשירים מבוססים טכנולוגיות דיגיטליות לשיפור הכושר, ספורט ובריאות. טכנוג’ים מציעה אקו סיסטם שלם של מכשירי כושר חכמים הנתמכים באפליקציות אימון מתקדמות, עם מדריך כושר אישי וירטואלי המאפשר לכל משתמש חוויית אימון מותאמת אישית לחלוטין בכל זמן ובכל מקום: בבית, בחדר הכושר ותוך כדי תנועה.

טכנוג’ים משווקת בישראל על-ידי אגנטק, היבואן הרשמי.
לפרטים נוספים ולקביעת פגישה באולם התצוגה בפארק העסקים GREENWORK יקום, צרו קשר עם יועצי המכירות שלנו בטלפון: *3586 
www.technogym.com/i