מחלל בטון אפרורי, לחדר מעוצב ושימושי

one פרסום / 23.03.2022

מה כבר יכול בעל חברה למרחב מוגן לחדש לי? אמרתי בליבי לפני שיחת ההכרות שלי עם רמי לוי בעל חברת “מרחב מוגן”. הרי מי לא מכיר אצלנו בישראל, את חדר הממ”ד האפור והמשעמם בכל בניין ציבורי או פרטי. מסתבר שיש מה לחדש, ולהבין כיצד רמי הנדסאי בניין בעל ניסיון בן 30 שנה בתחום הקונסטרוקציה, חולל שנוי תפיסתי עם מגוון רעיונותיו היצירתיים בהקמת חברת “מרחב מוגן” המובילה את תחום ייעוץ המיגון, ע”י יצירת חלל נעים ושימושי למגוון לקוחותיו במגזר הפרטי והציבורי, תוך התחשבות בתנאי שטח, מבנה ואדריכלות בשלבי התכנון.

רמי לוי

שי בראל

רמי, ספר לנו על חברתך  

חברתנו “מרחב מוגן”,  מספקת ייעוץ ופתרונות למרחבים מוגנים בתחום האזרחי, הפרטי והציבורי. אנו עובדים עם קבלני בניין ויזמים המובילים במשק בשלב התכנון הראשוני תוך המלצות  לשימושים ולתכנון המרחב המוגן בהתאם לניצול מרבי של השטח ובהתאם לדרישת הלקוח.

מה מבדל אותך מהמתחרים?

ביצירתיות המחשבתית ובמציאת פתרונות יעילים ומקוריים התואמים לקריטריונים ותקנות פיקוד העורף. המרחב המוגן הינו מבנה בטון עבה ומגושם מראה, ואנו משדרגים אותו לחלל מעוצב, נעים לעין, ושימושי לכל מטרה.

מה מעורר בך השראה בעשייה?

החשיבה מחוץ לקופסא תוך מתן פתרונות מבניים וייעול המחשבה על כלכלת הבנייה. אני תמיד רואה את עצמי מנקודת מבטו של היזם/ הקבלן בשאיפה לייעל תוך מתן מענה מתאים למרחב המוגן בשלבי התכנון והשתלבות מתאימה עם הפרוייקט.

ומה מניע אותך כל פעם מחדש להמשך עשייה?

האתגרים מול הלקוחות השונים מהמגזר הציבורי והפרטי בהתאם לדרישות, תנאי השטח ותכנון הפרוייקט. המחשבה היצירתית ב” מרחב מוגן”  למנף את אותה קובייה אפורה ולהוסיף לה נופך וקונטקסט חיובי מעבר לשימושה כמרחב מיגון, היא המוטיבציה שלנו כחברה בעלת ידע ונסיון, להמשיך בעשייה, ולתת ללקוחותינו את האפשרויות לניצול המרחב המוגן לשימוש פונקציונאלי החל ממשחקיות לילדים, משרדים, חדרי כושר ועד לבתי כנסת ועוד אפשרויות, והכל בהתחשב בהנחיות פיקוד העורף והתנאים להיתר הבניה.

רמי לוי
רמי לוי

שי בראל

לוגו מרחב מוגן

לפגישת יעוץ: RAMI@MERHAV-MUGAN.COM | 052-3490033