ניו סטייל

פאשן וויק / 20.02.2018

בשבוע האופנה תל-אביב 2018, החוגג את הקשר האמיץ בין בגדים ואבזרים, יציגו המחלקות לעיצוב אופנה ולעיצוב תכשיטים ב”שנקר” 10 זוגות נעליים של “ניו באלאנס” שעוצבו מחדש והפכו ללא פחות מיצירות אמנות חד-פעמיות

 תצוגת האופנה של המחלקה לעיצוב אופנה ב”שנקר” ונעלי “ניו באלאנס” צפויה להיות אחת המסעירות והמעניינות בשבוע האופנה 2018. שיתוף הפעולה בין המחלקה בראשותה של הגב’ לאה פרץ-רקנטי, המדורגת במקום ה-6 ברשימת בתי הספר הטובים בעולם לעיצוב אופנה ובין מותג הספורט הבינלאומי, הניב בשבועות האופנה ב-2015 וב-2017 תצוגות מלאות בהשראה ומפוצצות בכישרון עם שילוב מושלם בין היצירות עתירות הדמיון והתעוזה של הסטודנטים מ”שנקר” לנעלי הספורט האייקוניות של “ניו באלאנס”.

ברוח שבוע האופנה השנה, החוגג את הקשר האמיץ בין בגדים ואביזרים, ייראו על המסלול לצד הבגדים גם עיצובים עוצרי נשימה מקורס המשקפיים הייחודי של המחלקה לעיצוב תכשיטים ב”שנקר” בראשותו של אורי סאמט. אחד הפרויקטים הנלווים לתצוגה הוא סידרה של 10 זוגות נעליים מעוצבות מחדש. חמישה זוגות של נעלי עור לבנות ניתנו לתלמידי המחלקה לעיצוב תכשיטים, וחמישה לסטודנטים מהמחלקה לעיצוב אופנה. אלו וגם אלו העניקו לנעליים חיים חדשים והפכו אותן ללא פחות מיצירות אמנות חד-פעמיות, מי בעזרת פרחי בד ענקיים ומי באמצעות חלקי משחק הרכבה לילדים. מי בסיוע ניטים וצינורות מתכת ומי בעזרת דנים בצביעת טאי-דאי וצרורות מפתחות.

נעליים אלו יפסעו על מסלול התצוגה לצד נעלי ספורט ואופנה מקולקציית 2018 של “ניו באלאנס”.

 

.בעיצוב דוד וקסלר, המחלקה לעיצוב אופנה

בעיצוב פה בכר, המחלקה לעיצוב תכשיטים

בעיצוב לינור קהלני, המחלקה לעיצוב אופנה

בעיצוב מתת נחום, המחלקה לעיצוב תכשיטים

בעיצוב נוי מוניס, המחלקה לעיצוב אופנה

בעיצוב אוריון אילייב, המחלקה לעיצוב תכשיטים

בעיצוב שי רוזנשטוק, המחלקה לעיצוב אופנה

בעיצוב תמרה אייזנשטיין, המחלקה לעיצוב תכשיטים

בעיצוב טולה גשרי, המחלקה לעיצוב אופנה

בעיצוב יותם בהט, המחלקה לעיצוב תכשיטים