פאשניסטים, לשופינג הבא אתם לא צריכים ארנק

one פרסום / 19.03.2021

אחרי שנה של שופינג בפיג׳מה אפשר סוף סוף לשוב ולהסתער על החנויות, אבל הפעם כל מה שאתם צריכים – זה את הסמארטפון שלכם. כל הפרטים על מהפכת הארנק הדיגיטלי של bit: כמה כסף זה יחסוך לכם, איזה הטבות מקבלים ולמה תבלו מעכשיו הרבה פחות זמן בתורים.

שופינג. רק המחשבה על מסע רכישות עמוס שקיות ופריטים חדשים, מעוררת בנו תחושות נעימות וגעגוע למישוש בדים, לריגוש שבמדידת פיס חדש בתא אינטימי ולאווירה כללית של התחדשות. כי עם כל הכבוד לרכישות גחמניות באתרי אונליין, שהפכו לאסקפיזם הצרכני שלנו בשנה האחרונה, זה הזמן של פאשניסטות ותיקות להיפרד מהפיג׳מה ומהשליח על האופנוע, לפשוט על החנויות ולשאת איתן רק פריט אחד: סמארטפון.

“הקסם של החנויות לא פג. אנחנו התגעגענו אל הלקוחות והם אלינו”, מסבירה נועה ויויורקה, סמנכ”לית שיווק ברשת STORY. “בשנה האחרונה כולם התרגלו לקנות באונליין, אבל אנחנו רואים את הלקוחות חוזרים אל החנויות. הם רוצים לדבר עם הצוותים, להריח את הבשמים, לגעת בבד, להתייעץ ולייצר את האינטראקציה הזאת שכל כך הייתה חסרה”.

אם ממילא השעון, תחזית מזג האוויר, החברים, הטלוויזיה והמוזיקה שלנו כבר נמצאים מזמן בתוך הטלפון, אז למה שלא נהפוך אותו גם לארנק? בסין מדובר בסטנדרט שנמשך כבר שנים, וכעת הגיע סוף סוף גם תורנו להצטרף לעולם החדש. במקום ארנקים וכרטיסי אשראי, קבלות ומטבעות – שולפים את הטלפון, סורקים ברקוד, ויוצאים עמוסי שקיות מהחנות. כמה מהיר – ככה פשוט. אחרי שנים שבהן השתמשנו באפליקציית bit כאמצעי לסגירת חשבונות זריזה בין חברים, היא הופכת לפריט שכל פאשניסטה זקוקה לו.

בנק הפועלים שבוע האופנה

מה זה אומר בפועל?

זוכרים שפעם היינו צריכים לזכור מספרי טלפונים של אנשים, או לשלם על שירות שיחה מזוהה? פתאום זה נראה כמו היסטוריה רחוקה. זה בדיוק מה שעומד לקרות למערכת היחסים שלכם עם כרטיס האשראי והקוד הסודי. אין צורך לשנן סדרות של מספרים או להצפין תחת שם שקוף במיוחד ברשימת אנשי הקשר.

“אנחנו תמיד שמחים לשתף פעולה בכל מה שקשור בלהקל על הצרכנים שלנו”, מוסיפה ויויורקה. “הבנו ש-bit זו אחת מפלטפורמות התשלום היותר נוחות ואהובות – ולכן שמחנו להיות חלק מהדבר הזה ואפילו לפרגן בהטבה. זה תמיד כיף”. ההטבות שויויורקה מדברת עליהם משתנות בהתאם לתקופות המבצע, ועשיות לכלול מצבעים מפנקים וזיכוי של עד 10% מסכום הקנייה בסטורי, קסטרו ועוד רשתות רבות, מוכרות ואהובות.

בנוסף, התשלום המהיר בקופה מקצר את זמן ההמתנה בתור (כמו שאנחנו אוהבים), ולא פחות חשוב: אפשר לעקוב בזמן אמת אחרי ההוצאות – ולהבין מתי עברנו את גבול הטעם הטוב.

איך זה עובד?

התשלום בארנק הדיגיטלי של bit מאובטח ומבוסס על תקן בינלאומי של ויזה ומאסטרקארד ועל כן, מאפשר גם לשלם בחו”ל בכל קופה התומכת ב-NFC באמצעות הנייד וללא מגע פיזי. השירות זמין לבעלי אנדרואיד, אייפון, כרטיס האשראי של בנק הפועלים או כרטיסים חוץ בנקאיים של ישראכרט. פשוט שחררו את נעילת המכשיר, הצמידו אותו למסוף והתשלום יבוצע. בעתיד יתרחב השירות לבעלי כרטיסי אשראי נוספים.

ויש גם כרטיס אשראי

bitcard הוא כרטיס אשראי המונפק על ידי חברת Cal. את הכרטיס ניתן להזמין מתוך אפליקציית bit, להשתמש בו מידית באמצעות האפליקציה, לקבל את הכרטיס הפיזי עם שליח עד הבית וליהנות מהטבת הצטרפות של עד 250 שקלים ב-BUYME, והחזר כספי של כ-10% במגוון מותגים ומקומות בילוי.

בנק הפועלים שבוע האופנה

חשוב לדעת:

• תשלום ללא מגע במכשירי אנדרואיד תומכים ובכרטיסי חיוב שאושרו לשימוש. כפוף להסכם ההנפקה ולתנאי השימוש בכרטיס ושל bit.

bitcard– אי עמידה בפירעון ההלוואה או בפירעון האשראי בכרטיס אשראי, עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. שם המלווה מעמיד האשראי: כרטיסי אשראי לישראל בע”מ (כאל). הנפקה ע”י כאל ע”פ שיקול דעתה ובאחריותה. על ההנפקה והשימוש בכרטיס יחולו “תנאי הסכם ההצטרפות לקבלת כרטיס אשראי” של כאל.

• שוברי חברת BUYME עד 250 ₪ במצטבר ובכפוף להנפקה ו/או שימוש. שובר ראשון בסך 150 ₪ למבצעים רכישה ראשונה עם הכרטיס; שובר נוסף בסך 100 ₪ למבצעים רכישות בסך מצטבר של 555 ₪ בכרטיס בחודש קלנדרי אחד בתוך 12 חודשים ממועד הנפקת הכרטיס. ההטבה או חלקה מוגבלת לתקופת המבצע ובכפוף לתקנון באתר הבנק וכאל.