עבורי, אין הר גבוה מידי, זה המוטו שלי בחיים

one פרסום / 16.03.2022

כך אומרת עו”ד ומגשרת לורי גייזלר בראיון למגזין. ״התשוקה שלי נובעת מהעובדה שאני מצליחה לגרום לאנשים לחייך, להחזיר להם את הביטחון שהם כל כך זקוקים לו בתקופה הקשה בחייהם, לצעוד איתם יד ביד במשבר ולעבור איתם את הגשר למקום מבטחים של וודאות ויציבות.״ ראיון מרתק על עשייה, הגשמה ותחושת שליחות.

מאת: אורית לבה

לורי גייזלר

צילום: סם יצחקוב | איפור: דקלה חוסטיק

לורי, ספרי לנו קצת על עצמך וכעו”ד בתחומך
עוד בילדותי ידעתי שאהיה עורכת דין, מאז ומעולם אני זוכרת כשצפיתי בתכניות מעולם המשפט המציגים את עולם עורכי הדין והקריירה, נמשכתי לעולם זה, הנראה לי זוהר ומלא עניין. אמנם, המציאות בחיי היום יום שלי בבתי המשפט, פחות זוהרת והוליוודית אך בכל זאת, כבר 23 שנה, אני עדיין מתרגשת כל פעם מחדש כשאני מממשת את חלומי. מאז ומעולם היה בי חוש צדק ורצון בלתי מתפשר להילחם על כל מה שחשוב לי, מעולם לא קיבלתי בהכנעה תשובות כגון: בלתי אפשרי, אין סיכוי, קשה מידיי וכו…. דווקא הקושי והאתגר עוררו והגבירו בי את המוטיבציה להצליח במקומות שאחרים נכשלו והתייאשו. תחום דיני נפשות/דיני משפחה זהו התחום בו מצאתי את הפלטפורמה המתאימה להשמיע קולי, לעשות שינוי, להשפיע ובעיקר לתת לאנשים מענה ותקווה למצוקות בהם
הם נמצאים בזמן הקשה והאפל בחייהם. תכונה זו של אנושיות, זמינות והקשבה וזאת בנוסף להצלחות משפטיות אשר יצרו את המוניטין ושמי הטוב בתחום שהינו מוצף ורווי בעורכי-דין ואכן, זוהי זכות גדולה להיבחר על ידי לקוחות לקבל את ייצוגי.

היום אני קוצרת פירות

מהי בעצם התשוקה שלך בעבודה?
התשוקה שלי נובעת מהעובדה שאני מצליחה לגרום לאנשים לחייך, להחזיר להם את הביטחון שהם כל כך זקוקים לו בתקופה הקשה בחייהם, לצעוד איתם יד ביד במשבר ולעבור איתם את הגשר למקום מבטחים של וודאות ויציבות. התשוקה שלי היא בהכרה שלי הן בפני הלקוחות הקולגות והשופטים שיודעים להעריך את הדרך המיוחדת לי, שהיא: יושרה, אמינות, רוח לחימה, אסרטיביות והכל מבלי לאבד את הערכים, האנושיות, המקצועיות והגבולות הנדרשים.

ומה גורם לך לגאווה בעבודה?
הגאווה שלי היא המשמעות שלי בחיי אנשים שרואים בי סוג של “רובין הוד” לעיתים, שמגן ונלחם עבורם על הדברים החשובים להם בחייהם. כמו גם פסקי דין תקדימיים שמשרדי מייצר חדשות לבקרים בהם אני מממשת את חזוני, כי יש להתייחס לכל מקרה לגופו ולכל כלל יש יוצא מן הכלל שצריך להילחם עליו, ולוודא שזכויות אדם לא ייפגעו ברמיסת (כבודם וזכויותיהם) דבר הקורה חדשות לבקרים בהליכי גירושין מכוערים. היום, אני קוצרת פירות על שנים של עבודה והשקעה וגאה כי משרדנו דורג עם משרדי עורכי הדין המובילים הנבחרים בתחום המעמד האישי מטעם חברות Dun’s 100 ו- BDI Coface.

לורי גייזלר

צילום: סם יצחקוב | איפור: דקלה חוסטיק

כחלק מפעלותיי

איך תגדירי את הבידול שלך?
לקוח אינו עוד תיק משפטי עבורי. הוא עולם ומלואו הנמצא במצב מצוקה, זקוק ממני לעזרה, לאוזן קשבת ורגישות. אני עוסקת בדיני נפשות ואלחם עבורו למען הצדק עד שנמצא יחד את דרך המבטחים הטובה ביותר עבורו. אני מופיעה בכל הארץ. איני בוחלת בעבודה בשילוב חריצות, נאמנות ומיקוד במטרה, וזו הדרך להצלחה, כחלק מאישיותי. כחלק מפעילותי, אני מרצה בכנסים, בתחום דיני המשפחה ומשתפת בידע ובניסיוני המקצועי כשאחד מהמסרים שלי מול נשים הוא שלא יאבדו את עצמן, לא יזניחו את חלומןורצונותיהן. אני יודעת כי אין זה קל לשלב חיי משפחה תקינים עם הגשמה אישית הדורשת זמן והשקעה, אך זה אפשרי!!! גורלו של כל אדם בידיו, ליצירת תחושת הסיפוק האישית בעשייה מבורכת מתגמלת ומספקת מבלי לסמוך או להסתמך על האחר.

 

איך מאזנים כזו הצלחה עם חיי משפחה?
אני יודעת לקחת לעצמי פסק זמן, לשמור על נפש בריאה בגוף בריא נהנית מהדברים הקטנים מוסיקה, זריחות ושקיעות עוטפת את עצמי באנשים עם אנרגיות חיוביות, לצאת לטיולים והרפתקאות, להתאמן (השלתי 70 ק”ג ממשקלי בתהליך ארוך ומורכב) כשבני משפחתי הם הכוח המניע אותי. בעלי ואני כבר 30 שנה יחד, שותפים בניהול עסק ומשפחה, מצאנו במשך השנים את הנוסחה הכוללת פרגון, עצמאות הומור וחברות להתמודד עם כל קושי שנקרה בדרכנו עם גידול 4 ילדים וטיפול בילד עם שיתוק מוחין , בשלות, חלומות משותפים והגשמתם.

אלו טיפים תתני לעו”ד מתחיל?
אם תרצה מספיק ותתאמץ, תצליח. תעשה ותעבוד מתוך תשוקה, שליחות אישית ואהבה. תהיה סקרן. תשאל, תלמד ותעשיר את הידע כמה שאפשר וכשתבחר להיות עצמאי, אל תפחד ליפול, זהו חלק מהדרך להצלחה! תחליטו שאין הר גבוה

לורי גייזלר

צילום: סם יצחקוב | איפור: דקלה חוסטיק

geizler logo

לפרטים נוספים עו”ד ומגשרת לורי גייזלר | מייל: lori@geizler.co.il | טל׳: 073-7051480
כתובת: רח׳ ז’בוטינסקי 9 (מגדל הכשרת הישוב) קומה 26 , בני ברק.