גלינה שרמן // עיצוב פנים

one פרסום / 07.04.2021

בהיותי ילדה קטנה אהבתי אומנות, היא מאוד דיברה אליי ונהנתי להתבונן בדברים יפים ואסתטיים. גדלתי במשפחה שעוסקת ביצירה, רוב משפחתי המורחבת עוסקים בתחום כולל אחותי שלמדה אדריכלות וארכיטקטורה. בתחילת דרכי כצעירה הלכתי לכיוון הטכני והתחלתי לעבוד בהיי-טק. במשך השנים העבודה הייתה נחמדה אך משהו בי היה כמו חסר, בגיל 40 הבנתי שליבי אינו שלם, אני לא מסופקת מהעבודה ואני מרגישה כמו כוכב שאינו מאיר. ייחלתי לעשות שינוי וללכת עם הלב – וכך עשיתי. למזלי, המשפחה מאוד תמכה בי ובזכותם הייתה לי היכולת ללכת עד הסוף ולהגשים את עצמי.

גלינה דרמן עיצוב פנים מגזין שבוע האופנה 2021

מה מעורר בך השראה? 

אני שואבת את מרבית ההשראה שלי מהסיפורים של הלקוחות. הסיפור האישי מבסס לי רקע מתוכו אני יוצרת תמונה בראש ומאוחר יותר גם מתכננת על הדף. כל אדם הוא עולם ומלואו ולכן המשימה שלי היא למצוא נקודה מרכזית וחשובה בחייו ולבנות מסביבה את הפרוגרמה. “גם הטבע מהווה לי מקור השראה, מבנה הפרחים והצמחים, הצבעים החיים שמצויים בטבע. סיפור מעניין של השראה מעלה לי זיכרון על לקוחה שגרה בסמוך לפארק הירקון בתל אביב. בכל פעם שהגעתי למפגש איתה עברתי דרך הפארק המקסים והירוק והרגשתי שאני חייבת להכניס אותו גם לתוך הבית. העיצוב נבחר בהשראת טיול בפארק מה שיצר חוויה של נינוחות בבית ואווירה מאוד חיובית ומרגיעה. 

מה מוציא אותך מהמיטה בבוקר? על תשוקה ומוטיבציה

 העשייה היומיומית היא זו המוציאה אותי בחשק רב מהמיטה. אני בכל יום מתכננת את היום שאחריו, כך יוצרת סדר וארגון ומתחילה בקלות את היום. התחושה שאני נהנית לקום בבוקר ליום של עבודה היא המוטיבציה שלי להמשיך ולעסוק בעיצוב פנים ולעשות זאת בצורה הטובה ביותר.

 

קהילה – מהו החיבור שלך לקהילה החיבור שלי לקהילה

נוצר מתוך חשיבה על איכות הסביבה ונשען על עקרון הביופיליה שלפיו קיים אצלנו בני האדם דחף אנושי לחיבור עם עצמים חיים, עם הטבע. יש לנו צורך קיומי להיות בסביבה ‘טבעית’ כדי לשפר את ההרגשה האישית שלנו ו’להניב יותר פירות’ בחיינו. כשאני משתמשת בעקרון זה אני נותנת ללקוח ערך מוסף לביתו ולחייו מבלי שהוא בכלל יודע. אני עושה זאת תוך חיבור ויזואלי לסביבה, שימוש בצמחים וחומרים ירוקים כמו צבע קיר שאינו פולט חומרים, בחירה במוצרים חסכוניים באנרגיה וחשיבה על מחזור ואיכות הסביבה.

גלינה דרמן עיצוב פנים מגזין שבוע האופנה 2021

שינוי | הרגע הזה בו יש פוקוס, חידדת מטרות והבנת מה חשוב.

אני מאז ומעולם חיפשתי אחר משמעות ואתגרים בעבודה שלי. זו לא הפעם הראשונה בה עשיתי הסבה מקצועית. איני יודעת להניח את האצבע על רגע ספציפי, זה היה תהליך שעברתי עם עצמי בו חיפשתי אתגר חדש. השינויים האלו היו התקדמות אישית, פתיחת הראש לשינויים חדשים, שינוי באופן חשיבה ואופן עבודה. המעבר מעולם ההייטק לעולם העיצוב היה הדרגתי ונעשה בשלבים כדי שאוכל להסתגל לשינוי בצורה נוחה. האתגר האמיתי היה מאוחר יותר כשהקמתי את הסטודיו והפכתי לעצמאית, השינוי היה דרסטי וההסתגלות הייתה צריכה להיות מאוד מהירה. אני שמחה שהגשמתי חלום ילדות, הוכחתי לעצמי שאני מסוגלת לעשות הכל. מה שחשוב יותר מהכל הוא התמיכה החזקה של בעלי והילדים, אני מודה להם על הסבלנות, האהבה וההכלה בתקופה המתעתעת והמשמעותית שעברתי

גלינה דרמן עיצוב פנים מגזין שבוע האופנה 2021

על פחד ואי עשייה – או איך מתמודדים כשמלאים חששות?

אכן עזבתי קרקע יציבה, עבודה בטוחה בתחום מאוד מצליח לטובת התחלה חדשה אך לא היו לי חששות. ביצעתי את השינוי בתהליך ולא בבת אחת. צריך תמיד לזכור שהדרך לשינוי היא אינה קצרה ויש להתמיד ולהאמין בעצמך כדי לעבור אותה בבטחה. אין לי פחד מאי עשייה, כן היו תקופות של רגיעה בפרויקטים אך תמיד לאחר מכן הייתה שוב המון עשיה. לא לחשוש זה הפתרון – יש להתמקד בחשיבה חיובית, להמשיך ללמוד דברים חדשים מעת לעת כדי להצליח להתפתח ולעלות גם בזמן ‘אי עשייה’.

גלינה דרמן עיצוב פנים מגזין שבוע האופנה 2021
גלינה דרמן עיצוב פנים מגזין שבוע האופנה 2021

צידה לדרך | איזה עצה היית נותנת לאלו שבתחילת דרכם? 

האמינו בעצמכם, גם אם אין לכם את הניסיון אך יש לכם ידע ודרייב לעבוד ולעבוד קשה, זה די והותר כדי להצליח. 

מה המוטו / מנטרה האישית שלך? 

לקבל כל יום שעובר בשמחה ולהכיר תודה, לשמוח מדברים טובים קטנים כגדולים, להינות מטבע. לדעת שהדברים הפחות טובים הם אלו מלמדים אותי ומחזקים אותי בדרך שלי.

גלינה שרמן – תכנון ועיצוב פנים פרטי ומסחרי

 לבירורים ופרטים נוספים חייגו: . 9694-441-054 | com.gshinteriordesign