העידן החדש של רפואת העור

מערכת פאשן וויק one / 24.2.2020

“הרמוניה ויופי טבעי הם נס לרגלנו״ כך משתף ד”ר גיא שלום בראיון למגזין.

הגעתי לתחום הרפואה ממקום של מצוינות. החיבור לאנשים ולאסתטיקה הוביל לעבור מתחומי ההנדסה והמדעים הראליים לרפואה. בחרתי להתמחות בתחום של רפואת עור, משום שלדעתי, אין דבר יותר מסקרן ומספק מאבחון הבעיות והמחלות של המטופל כבר במבט מהיר. לאחר סיום לימודי בהצטיינות, התמחיתי בבית חולים סורוקה, בו עבדתי גם כרופא בכיר במשך מספר שנים. כיום, הדובדבן שבקצפת מבחינתי, הוא קבלת המטופלים במרפאה הפרטית שלי בנס ציונה, בה יש לי מגוון שלם של טכנולוגיות עשירות, הנותנות מענה לכל בעיה אפשרית בתחום רפואת העור. במרפאה אני מלווה את כל מטופליי לאורך המסע המרתק והסבוך, מתחילתה של הבעיה בגינה הם פנו אליי ועד להחלמה מלאה.”

 

טיפול בתאי גזע וחידוש רקמות לנשירת שיער והקרחה
ישנו טרנד מאוד חזק כעת סביב טיפולים לנשירת שיער והקרחה. הבעיה היא שטיפולים אלו אינם פותרים את הבעיה ועלולים לייצר תלות.
במהלך הטיפול נקצרת רקמה תורמת אשר נלקחת מהחלק האחורי בקרקפת העשיר בתאי גזע בעלי יכולת התמיינות לזקיקי שיער. הרקמה שנקצרת מעובדת במכשיר מיוחד לתמיסה נוזלית בה התאים המיוחדים “צפים” ואותה מזריקים לקרקפת. התוצאה היא צמיחת שערות חדשות באזורים בהם נשתלו התאים בהזרקה. ההליך בעל שיעורי הצלחה גבוהים מאוד ודורש רק טיפול אחד.
יתרונות הטיפול: מדובר במיקרו-השתלה אשר נותנת מענה לירידה במספר הזקיקים- בסופו של יום לאחר 3 חודשים מספר הזקיקים יעלה בצורה משמעותית והשיער יתעבה. מצד שני, הליך זה אינו כרוך בתופעות הלוואי המשמעותיות של ניתוח השתלת השיער ומסלול ההחלמה הארוך שלו. טיפול לנשירת שיער והקרחה המבוסס על תאי גזע או השתלת רקמות הינו טיפול חד פעמי ואינו דורש סדרת טיפולים. מחקרים שבוצעו בשנה האחרונה על מאות מטופלים הדגימו יעילות של 95%.

קשת של טיפולים אסתטיים
שאיבת שומן משולבת עם מתיחה ומיצוק העור, בדגש אזור צוואר, סנטר ופנים- ללא ניתוח
מטרת הטיפול: שאיבת שומן מכל אזור בגוף בשילוב עם טיפול מתיחה ומיצוק העור באמצעות טכנולוגיית לייזר וטכנולוגייתRF (גלי רדיו). הטיפול מיועד בראש ובראשונה לאזור צוואר, סנטר וקו לסת, אך יכול להתבצע בכל אזור בגוף.
למי נועד הטיפול: הטיפול מתאים למטופלות הסובלות ממצבור שומן עיקש ממנו לא ניתן להיפטר כגון סנטר כפול, צוואר צנוח ורופס, עיוות בקו הלסת או כל מקום אחר.

תיאור הטיפול: במהלך הטיפול מבוצעת החדרת צינורית דקה לאזור דרכה נשאבת רקמת השומן ממנה רוצים להיפטר. במקביל לשאיבה מבוצע תהליך להידוק, מתיחה ומיצוק העור באזור המטופל המבוסס על לייזר המחולל תהליך מתיחה עורי אשר יפצה על הירידה בנפח השומן. על מנת לשפר את המתיחה מבוצע בנוסף הליך מתיחה נוסף המבוסס על גלי RF, באמצעות מכשיר חדשני בשם Profoud: כאן מחדירים לעור מחטים זעירות אשר גורמות להעלאת הטמפרטורה עד ל-67 מעלות באופן ישיר בעומק שכבת הדרמיס, האחראית על מראה המוצק והמתוח של העור. החימום יוצר תהליך רגנרציית סיבי קולגן ואלסטין, המוביל למיצוק ומתיחת העור.

 

מתיחת צוואר

 

תוצאות הטיפול:
הטיפול מחזיר את המטופלות מספר שנים אחורה, מבחינת מראה הפנים.
באזור קו הלסת – החזרת קו קונטור הלסת והצערתו.
באזור הצוואר – מתקבל אפקט מתיחה מרשים. חל שיפור באיכות העור ומרקמו, בליווי אובדן אפקטים של צבירת שומן וצניחה, המתבטאים בקפלים ורופסות העור באזור.

מתיחת צוואר

 

יתרונות:
הטיפול אינו כואב במהלכו ולאחריו.
זמן ההחלמה קצר – ימים בודדים בבית לכל היותר.
הטיפול מתבצע בהרדמה מקומית בלבד.
טיפול בצלקות אקנה

חשוב מאוד:
לפנות לטיפול רק אצל רופא מומחה לרפואת עור.
לוודא שהטכנולוגיה הינה העדכנית ביותר ומאושרת על ידי משרד הבריאות
לוודא כי תוכנית הטיפול שתוכננה מתאימה למטופל/ת לפי פרמטרים אישיים
לוודא שמתקיים ליווי הולם למטופל/ת, בימים שלאחר הפרוצדורה

צלקות אקנה

 

מטרת הטיפול: תכנית הטיפול בצלקות אקנה מורכבת מ-3-5 אסטרטגיות טיפוליות שונות, בכדי לתת מענה כולל לבעיה: טיפול הולם לפיגמנטציה, אדמומיות, שיוף העור לטשטוש צלקות רחבות ורדודות, לייזרים, RF להידוק המוביל לסגירת צלקות עמוקות וצרות.

הקרחה

 

תיאור הטיפול :
שילוב של הליך מיקרו כירורגי – להפרדת הידבקויות בעומק העור באמצעים מתקדמים.
הזרקת חומרים המעודדים צמיחת רקמה חדשה מתחת לצלקות.
שילוב טכנולוגיות RF.
יתרונות הטיפול: המטופל מקבל התחייבות לטשטוש או צמצום הצלקות ב-70-80 אחוז.

______

077-9975383 | dermaclinic.co.il