לעבור ממצב של מעשן למצב של גמול מעישון

one פרסום / 25.03.2021
יעל רון גולן
logo

יעל רון , מעשנת כבדה לשעבר, הקדישה את עשרים השנים האחרונות לתחום האימון וליוותה מאות אנשים בתהליכיי שינוי כדי להגיע לתוצאות שהם רוצים כולל גמילה מעישון וניקוי רעלים.

טרנספורמציה מתרחשת בהקשבה

כל אחד מסוגל ויכול להיגמל מעישון. מה שעוצר אותו זה הוא עצמו. המחשבות, האמונות המגבילות, חוסר מסוגלות עצמית שהוא זוכר על עצמו, הפחד מכישלון נוסף אולי. לכל זה הוא מקשיב ואת זה הוא מרגיש בגופו. בגלל זה הוא מאמין לזה. אבל – זה שייך לעבר, והולך איתו אל עתידו. השאלה, מה הוא משמיע לעצמו? והאם יש לו את הכוחות הפנימיים לשנות את דפוסי החשיבה והאמונה בעצמו וביכולות שלו להוביל שינוי ולהיגמל מעישון.

Pomegranate isolated on white background with clipping path

יש שתי מערכות זיכרון – לשתיהן יש תוקף. 

אחת – הזיכרונות מהעבר שמקטינות את המסוגלות להיגמל מעישון. הכישלונות, האהבה לעישון וכו’ אך מצד שני, כל אותן פעולות שעשיתם כחלק מהתהליך להיגמל מעישון, ספרים שקראתם, מאמרים, תקופות גמילה מוצלחות שהיו ועוד ועוד. כל אלו משפיעים ויוצרים תודעה של שפע שיש לה תוקף חיובי בזיכרון ובתחושות הגוף, ויגיע היום והרגע שהתנאים יבשילו ואתם תקטפו את הפירות ותיגמלו מעישון. הרגע הזה יכול להיות ממש עכשיו.

כמעשנים אתם תקועים בעבר

תרבות העישון התפתחה מתוך צורך אנושי רגשי להרגיש שייך ואהוב. זה צרב את הקשר החונק בין רגש האהבה והכיף לבין עישון סיגריה. ברמה החברתית זאת המוטיבציה שמשאירה מיעוט, מעשנים. היא נצרבה בעבר הרחוק והתקבלה בירושה.

האהבה לסיגריה היא ריקה, היא פרשנות ולא יותר מתעתוע. בעצם מה שקורה ברמה הגופנית זה תלות בחומרים ממכרים שמדמים עונג ואהבה, לזה אני קוראת “מניפולציית הדופמין”. 

מניפולציית הדופמין מתקיימת בראש, במוח הלימבי שהוא הביטוי של מערכת העצבים האוטונומית שהשינוי נעשה בו. כאשר יתרחש בו שינוי , דרך שיטת הטרנספורמציה לגמילה מעישון, הסיכויים להיגמל מעישון ללא דרך חזרה גדלים באופן משמעותי.

איך יוצא שאנשים נגמלים מעישון אבל חוזרים לעשן לאחר זמן רב?

| תודעת העבר

תודעת העבר היא התודעה שמנהלת כל אחד ואחד, תודעה שנבראה והתעצבה כתוצאה מחוויות שנקבעו בעבר. מהתרבות, מהסביבה ומהבית בו גדלתם. החוויות הפכו לזיכרון ואוחסנו במעין חותמת רגשית בתוך תאי הגוף. הפקת תוצאות בכלל וגמילה מעישון בפרט מתאפשרים על ידי שחרור מהאחיזה של תודעת העבר מעלינו. בדרך זאת ניצור ריקות ועתיד פתוח.

איך יוצא שאנשים נגמלים מעישון אבל חוזרים לעשן לאחר זמן רב?

מה שקרה הוא שאנשים נתקלים בסיטואציה ש”הקפיצה” להם בזיכרון חוויה מהעבר, שאותה בדיוק אנחנו רוצים לפרק ולשחרר, פעמים רבות היא תפעיל אצלם תגובה אוטומטית שתגרום להם להדליק עוד סיגריה.

כשהמחשבות שלכם משתנות, ואיתן תחושות הגוף אתם מסוגלים להיגמל מעישון בלי פתח לחזרה.

טרנספורמציה מתאפשרת על ידי חקירה והתבוננות. כאשר התודעה משתנה, הכל משתנה בסנכרון. המציאות משתנה ויחד איתה גם תחושות הגוף.

בדרך זו תוכלו להיגמל מעישון ולהתגבר על תופעות לוואי שיש בכוחן לטלטל את עולמכם אבל לא בהכרח. הפחד מהשמנה, הפחד מהעצבים, הפחד מחזרה לעשן, הבעיות בעיכול שעלולות להתרחש.

 

 

המוח הלימבי

שיטת הטרנספורמציה לגמילה מעישון, היא בעלת השפעה מחוננת על הבריאות כי אנחנו משתחררים מהמתח ומהלחץ בכל הרבדים, ונבנה משהו חדש שמפנה מקום למציאות החדשה שבה הרצון החופשי במרכז. האחיזה משתחררת ואתם מוכנים ומתחברים לכוחות העצומים שבתוככם, משחררים את האחיזה מהעבר ומתחברים אל השינוי, אחת ולתמיד. השיטה מבוססת על תחום האימון האישי ונשענת על גופי ידע מתחומים שונים כמו מתחום מדעי החיים, מדעי הרוח והחברה והרפואה הטבעית.

רגע של חסד.

בשיטת הטרנספורמציה לגמילה מעישון, קיים רגע של חסד שבו הכוחות הפנימיים שבתוכנו מתעוררים. רגעים שבהם הזרימה בין מה שבראש למה שבלב – הם אחד. זה הרגע שבו מתאפשר השינוי, שבו תוכלו להיגמל מעישון ולהשתחרר מהתפיסות הישנות של אהבה לעישון, שסיגריה מרגיעה, שהיא חברה טובה וכו’.

 הנוסחה לגמילה מעישון.

| מתוך שני עשורים של ידע וניסיון.

 מתוך שני עשורים של ידע, ניסיון הפכתי להיות חוקרת מעשנים, פגשתי, שוחחתי, אימנתי, ומתוך פרמטרים דומים שמצאתי בקרב מעשנים, פיתחתי את הנוסחה לגמילה מעישון, בהתאמה אישית לכל אדם. הנוסחה מאפשרת את השינוי ואת הגמילה לתמיד. את כל הכלים, התובנות מכל עשרים שנותיי באימון עם אנשים, זיקקתי ואותה אני מביאה אליכם בצורה פרקטית וישימה.

הנוסחה שיש בכוחה להצית בכם את הדרייב והמסוגלות להיגמל מעישון, לתמיד.

סדנת המבוא לגמילה מעישון תאפשר לכם לעבור טרנספורמציה ולאמץ גישה לחיים, להשתחרר ולהיפרד מהתלות בסיגריה.  בסדנה תכירו את הנוסחה המנצחת שבזכותה גם אני וגם אחרים נגמלנו מעישון. את הכלים תוכלו לאמץ ולהטמיע בכל תחומי החיים שלכם, כך שהידע והאימון יסייעו לכם לשנות ולשפר את חייכם, בכל תחום בו תבחרו לעשות שינוי. בסדנה תוכלו להחזיר את הכוחות ואת השליטה לעצמכם ולעבור טרנספורמציה במימד הזמן  לחיות בהווה , לשחרר את התניות העבר ואת הדאגה לחזור לעשן.

אני מזמינה אתכם לעשות עוד היום את הצעד הראשון לעבר השינוי ולהיגמל מעישון!
שלכם, יעל רון

0K3A0512 (2)
שיטת הטרנספורמציה - cover
v982-d4-01 [Converted]-03
v982-d4-01 [Converted]-04