כשאתה ממוצב גבוה לא תרגיש במתחרים

one פרסום / 23.02.2022

40 שנה חלפו מאז שהקים עזרא ורובל (אופטומטריסט ובעלים) את מותג האופטיקה ורובל אופטיק בוטיק והוא לא נח לרגע. בשיתוף עבודה עם ביתו אורטל אופטומטריסטית ואורטופטיסטית הם מחדשים, יוזמים, ורוכשים את מיטב חידושי הטכנולוגיה, המסגרות והעדשות המובילות בעולם, כשהם מתמידים בסגנון של בוטיק אישי במתן מגוון פתרונות לבעיות ראיה למבוגרים וילדים והתמחות בקליניקה אורטופטית.

לינדברג2

תחילת הדרך

אבי, עזרא ורובל, אופטומטריסט במקצועו פתח לפני 40 שנה את חנות האופטיקה “ורובל אופטיק בוטיק” בדיזנגוף סנטר, כבר אז הבין כי תחום האופטיקה הינו חלק מצורך אנושי לא פחות חשוב מקניית מצרכי מזון. מאז יסד את החנות בסגנון בוטיק מקצועי והחזיק את ציוד הבדיקה וסוגי העדשות הטובים בתחום. כך מספרת אורטל ביתו, אופטומטריסטית ראשית ויד ימינו מעל 15 שנה. הצלחת
המותג שלנו היא גם הודות לצוות המסור של אנשי המכירות, המעבדה והאופטומטריסטים העובדים איתנו שנים, תוך מתן שרות
אישי ומקצועי ללקוחותינו (בני דור שני ושלישי) המגיעים אלינו מכל הארץ.

עזרא ואורטל ורובל

אנו חיים בעידן תחרותי. איך יוצרים בידול?

בעזרת טכנולוגיה חדישה, מקצוענות בלתי מתפשרת תוך התאמה ויחס אישי ממוקד. כל בדיקות הראייה נעשות אצלנו ברמה
מדויקת בעזרת המכשור המתקדם של חברת צייס. בשלב ראשון המכשיר Iprofiler plus סורק את העין באלפי נקודות עד קבלת המרשם המדויק ביותר, ואז הלקוח בוחר את המסגרת. בשלב השני, בעזרת המכשיר Visufit 1000 , הלקוח מצולם בטכנולוגיית תלת מימד ע”י 9 מצלמות ונסרקות 45 מיליון נקודות לקבלת דיוק מקסימלי להתאמת העדשות, בין אם מדובר בהתאמת עדשות מולטיפוקל או עדשות חד מוקדיות, ההתאמה נעשית בצורה אינדיבידואלית, אופטימלית ללקוח. במקביל לבדיקות, אנו מכירים את הלקוח באופן אישי והצורך שלו במשקפיים מבחינת תחום עיסוקו, תדירות הרכבת המשקפיים תוך ייעוץ בבחירת סגנון המשקפיים וצורת המסגרת בהתאם לתווי פניו, צבעוניות אישית ואופיו. את ורובל אופטיק ג’וניור, חנות משקפיים לילדים פתחנו
מתוך רצון לתת מענה בתחום האופטיקה גם לילדים. החנות כוללת בדיקות והתאמת העדשות ע”פ הצרכים המיוחדים של הילד, מסגרות מעוצבות ונוחות לילדים מבחינת קלות חומרים וצבעוניות מגוונת. בסמוך, יש לנו את W clinic הקליניקה האורטופטית בה אני מתמחה בכל מה שקשור לאבחון בעיות בראייה הדו עינית כגון טיפול בפזילה, עין עצלה, קושי במיקוד ראייה, בראיית עומק ותלת מימד.

אנו מאמינים

מהו המוטו שלכם בעבודה?

אנו מאמינים במיצוב גבוה. שמנו לעצמנו למטרה להיות הטובים בתחום, לחדש ולהוסיף טכנולוגיות חדשות במכשור האופטי, להחזיק מלאי רחב של עדשות במעבדה שלנו, ולעבוד עם חברות העדשות המתקדמות בעולם (צייס, אסילור, רודנשטוק) לייבא את מותגי היוקרה כמו Theo הבלגי הנועז ו- Lindberg הדני המינימליסטי ולשמור על הלקוחות תוך התעניינות מתמדת.

ויזיופיט 1000
אייפרופיילר פלוס

ואיך שומרים על לקוחות נאמנים?

אנו פועלים בזירת השיווק ברשתות החברתיות, באתר החברה ובטלוויזיה, שולחים דיוור ישיר בנושאי מותגים, קולקציות חדשות, טכנולוגיות אופטיות, מבצעים ועורכים ערבי לקוחות בחנות, ומקפידים על שירות חם ואישי.

לוגו

ורובל אופטיק בוטיק | דיזנגוף סנטר, בניין A, שער 3, קומת כניסה, תל אביב | 03-6337000
www.werubel.co.il | פייסבוק: Werubel optic Boutique | אינסטגרם: werubeloptic