כשהגוף והנפש יוצרים אסטטיקה

one פרסום / 21.02.2022

מחקרים רבים הוכיחו כי טיפולים אסתטיים קשורים באופן יחסי למדד האושר והבריאות. כמו כן הוכיחו כי כשאת נראית טוב את מרגישה טוב.
אם הגעת לגיל 40 ,בטוח ששמעת או הכרת מקרוב, את השיטות המוכרות של הזרקות ומילויים אך אלו יתנו לך מענה זמני למספר חודשים בלבד, כך שתמצאי עצמך מזריקה שוב ושוב חומצות הילארוניות לפנים- שכבר התחיל לחלחל בקרב הרופאים שצריך מאוד להיזהר בכמות המזרקים שהנשים מתפתות להזריק לפנים שלהן והסכנות שבכך. היות ובעברי הגעתי מתחום הבריאות, היה לי חשוב להביא בשורה חדשה בתחום הטיפולים אצלי בקליניקה בהרצליה פיתוח. התובנה העיקרית היא כי גוף ונפש הם אחד ומכלול זה מקרין אנרגיה ומראה פנים גם באופן חיצוני.

 

סיגלית רווה עמוד שבוע האופנה
__SY1017

לאור ניסיוני בתחומי הבריאות והאסתטיקה ורקע בתחום ההוליסטי, ומתוך הבנה ורצון להביא ללקוחותיי שיטה חדשה, המוטו שהוביל אותי הוא גוף ונפש כאחד- ולהעצים נשים מהחוץ אל הפנים. הטיפולים העיקריים אצלנו, מבוססי שיטות ייחודיות והוליסטיות, בשילוב כמובן השיטות הפשוטות והידועות. אנו מתמקדים בטיפולים שמעניקים תוצאות בלבד תוך בניית והצערת העור מבפנים, וכן על חידוש עצמי של הקולגן והאלסטין. בעזרתה של ד”ר הלית נקר, מתמחה בכירורגייה בבי״ח בלינסון- בדקנו יחד את השיטה החדשה שפותחה במעבדות בצרפת שיטת הפרנץ’ פייס ליפט- שיטה למיצוק והצערת עור הפנים, או כמו שאנו קוראות לה- סוד הנעורים.

אז מה חדש בשיטה זו?
החידוש בשיטה זו הוא הסוד בשילוב חוטי מיצוק והצערה ייחודיים, בנייה ורטיקלית באמצעות חוטי הרמה בטכניקה סודית ומורכבת יחד עם עבודה על מרקם העור בדמות מזותרפיה רפואית, PRP ועוד חומרים. פרוטוקול העבודה, יחד עם הטכניקה והשלבים הנכונים הם הסוד- זה החידוש- והתוצאות מדהימות וטבעיות (ולא מגוחכות, מוזרקות או מוזרות). הטיפול מתבצע בלעדי אצלנו בקליניקה ע”י ד”ר הלית נקר, בוגרת הפקולטה לרפואה מאוניברסיטת 
ת”א והמכון ללימודי רפואה אסטטית.

סיגלית רווה עמוד שבוע האופנה

ואיך השיק הצרפתי נכנס לסיפור שלנו?
הטיפול שלנו לא רק נקרא “פרנץ פייס ליפט” אלא 
בנוי על “תורת” היופי של הנשים הצרפתיות- שיק, קלאסי, טבעי ואלגנטי.


מהו המוטו שלך לאור הניסיון וכבעלת קליניקה לאסטטיקה?
“לחזור להרגיש בריאות צעירות בעלות ביטחון חשיבות ומשמעות”. והשליחות שלי היא להעצים נשים מהחוץ אל הפנים.

logo-aesthetics

 קליניקה לאסטטיקה הוליסטית | https://sigalitravve.com