לחיות בריא אפשרי?

מערכת פאשן וויק one | צילום: דניאל מויאל / 24.2.2020

כולנו מלקטים עצות והמלצות מהסובבים אותנו ברמה היומיומית, קוראים כתבה בעיתון על מחקר חדש שישפר לנו את החיים ומנסים לשמר אותה בזיכרון, כמהים אחר אותו טיפ הזהב. אז עכשיו אתם יכולים לנוח ולהישען לאחור, קרן מויאל, מאמנת אישית המתמחה בייעוץ לאורח חיים בריא משתפת מהיבטה האישי והמקצועי באותם סודות החיים. באם תאמצו אפילו חלק מהם – אתם תסיימו את 2019 יותר בריאים משהתחלתם אותה.

אני מאמינה בשינוי של אורח החיים מהיסוד,השינוי המשמעותי מגיע

משורש הבעיה ולא מהסימפטומים שלה

אם נשאל את כל מי שירד באופן משמעותי במשקל: מהו האתגר הגדול ביותר עמו התמודד, התשובה תיענה מיד: איך שומרים על המשקל הרצוי לאורך זמן? זוהי, אפוא, שאלת מיליון הקלוריות האמיתית.
“הדיאטות לא מציעות פתרון לטווח הארוך”, אומרת קרן, “המטרה היא לאמץ אורח חיים קבוע והרגלי אכילה נכונים שיאפשרו הגעה לתוצאות חיוביות לאורך זמן ולא כפעולה זמנית”.
החיים שלנו מתנהלים בקצב גבוה ועמוס מתחים. אנחנו עובדים שעות מרובות, מתרוצצים בין קניות, ומשימות שונות ורק מחכים לסוף השבוע, למנוחה קצרה ולארוחות מפנקות. אנחנו נמצאים במסלול המהיר לתשישות ולהשמנת יתר על שלל הבעיות הקשות שנוצרות עקב כך.
קצב החיים המודרני גורם לרבים מאתנו להזניח את עצמנו ואת בריאותנו, והתזונה שלנו הופכת לפחות יעילה. רובנו אוכל מהר תוך כדי הליכה או בין ישיבות, אנחנו “חוטפים ביסים” מול המחשב בעבודה או תוך כדי צפייה בטלוויזיה, מבלי לתת את הדעת למה שאנחנו מכניסים לגופנו.
יום אחד אנו מגלים שהבגדים לא עולים עלינו, ופתאום מבינים כמה שאנחנו עייפים בזמן האחרון וחסרי אנרגיה. הרופא מעיר כמה הערות על עלייה במשקל והסכנות שלה, ואנחנו יוצאים מהמרפאה נחושים לרדת במשקל, ומחליטים לחפש באינטרנט דיאטה מהירה שתפתור לנו את כל הצרות. אבל, אין שום קיצורי דרך, אין כדורי קסם בדרך להרגשה טובה ולבריאות טובה. כן יש לקבל החלטה, להתייעץ עם מומחים בתחום התזונה ולהתמיד.

התכנית מורכבת מ-שלושה שלבים עיקריים:
פגישה אישית ובדיקת נתונים
זיהוי כשלים בתזונה הנוכחית
התאמת סדר יום ובניית שגרת תזונה נכונה
הטמעת השינויים לאורח חיים בריא נעשית בליווי אישי ובזמן אמת.
אני משתפת את חיי במטרה להניע אתכם לפעולה ולהוות השראה. כדי לסייע לכם להיות הגרסה הטובה ביותר של עצמכם. אתם מוזמנים לצאת איתי למסע בו נשנה יחד הרגלים ונאמץ אורח חיים בריא ובגוף ובנפש.

______

קרן מויאל.אימון אישי.עסקי. אורח חיים בריא.שנוי הרגלים

052-3222370