מלון סטאי תל אביב

מערכת פאשן וויק one | צלם: אסף פינצ'וק / 26.2.2020

מלון הפאר השלישי הנמנה עם מותג סטאי ●

שוכן במבנה היסטורי ביפו מן המאה ה-13

 

” מלון סטאי תל אביב, מציע לעיר את הפאר, התחכום והשירות הנודע באיכותו של מותג בתי המלון הבינלאומי היוקרתי סטאי, שבבעלות קבוצת נקש”, מסר אבי חורמרו, מנכ”ל קבוצת נקש בישראל. סטאי תל אביב, השוכן באזור ההיסטורי של יפו העתיקה, הוא מלון ברמת חמישה כוכבים פלוס, חדש ומפואר, המצטרף למותג מלונות הפאר העצמאיים The Leading Hotels of the World. זה הוא מלון סטאי השני בארץ לאחר שביוני 2017 נחנך מלון סטאי כנרת, ולפני כן ב-2014, קדם לו מלון סטאי במיאמי ביץ’.   

מלון סטאי תל אביב, מציע 110 חדרי אירוח ו-10 סוויטות כמו גם סוויטה נשיאותית המשקיפה לים שגודלה מתקרב ל-100 מ”ר והיא מכילה מרפסת מרווחת, סלון, חדר מיטת, פינת אוכל ומטבח. 

במלון גם ספא, חדר כושר, חמאם טורקי, מסעדה, חדרי ישיבות, אולמות אירועים וטרקלין עסקים. בריכת אינפיניטי משקיפה לנוף פנורמי מרהיב על הים והסביבה. 

סטאי תל אביב ממוקם בליבה של העיר, מרחק צעדים מכיכר השעון ביפו ומחוף הים; באתר הידוע בשם ‘קישלה’, שיכול להתפאר בסיפור היסטורי מרתק. במקורו נבנה הבניין בתקופת האימפריה הטורקית כבית כלא על יסודותיה של מצודה צלבנית וכחלק ממערך החומות שהקיפו את העיר העתיקה של יפו. 

“המבנה מן המאה ה-13 המשמש יסוד למלון החדש, הינו ייחודי לחלוטין, ואנחנו פעלנו בקפדנות כדי לשמר ולטפח מרכיבים היסטוריים חשובים במקביל לשינוי הייעוד והעיצוב של הבניין. אורחי המלון מוקפים באווירה ייחודית של ‘הישן הפוגש את החדש’ וחווים נוחות ושירות מן המדרגה הראשונה במה שיהיה בקרוב אחד המלונות המעולים בתל אביב”, הוסיף אבי חורמרו.

המלון ממוקם באזור ססגוני ורב-תרבותי בתל אביב – יפו, מה שמאפשר לאורחיו ליהנות מיתרונות המלון וגם מהסביבה העשירה בתרבות, שיכולה לספק חוויה בלתי נשכחת. במרחק צעדים ממלון סטאי תל אביב יכולים אורחיו למצוא מסעדות אותנטיות, בוטיקים, וכמו כן את שוק הפשפשים והנמל שוקק החיים. 

Assaf-Pinchuk-photography

_____

למידע נוסף על סטאי תל אביב: http://www.thesetaihotel.co.il/?setai_tel_aviv