מרצים על המסלול

פאשן וויק / 11.3.18

ברוח הרחבת מודל היופי המאפיין השנה את שבוע האופנה ומתן ביטוי נרחב לאנשים שאינם דוגמנים מן השורה, ערכו שנקר ו”ניו באלאנס” את התצוגה שלהם תחת הכותרת THIS IS US ועלו בעצמם על המסלול. וכך מרצים, מנחים, בוגרים, סטודנטים וגם מעט דוגמנים הציגו חגיגה אמיתית של אופנה שעושה חשק לחזור לספסל הלימודים

צילום: עידו איז’ק ואבי ולדמן

זה כבר הפך למסורת מבורכת: שנקר וחברת “ניו באלאנס” חברו בפעם השלישית לתצוגה של אופנה ואוונגרד בשבוע האופנה תל-אביב 2018, והפעם אירחו את המחלקה לעיצוב תכשיטים, שביחד עם המחלקה לעיצוב אופנה, עיצבו ל”ניו באלאנס” סניקרס מדליקים. בנוסף, הנעליים האייקוניות של “ניו באלאנס” מקולקציית 2018 הותאמו למערכות הלבוש שעוצבו על ידי הסטודנטים מתוך מחשבה על חיבור חדש ומרענן. השנה נבחרו מערכות לבוש ושמלות מכל קשת הקורסים הנלמדים במחלקת עיצוב האופנה, ואלו עורבבו באלו ויצרו תמהיל המייצג נאמנה את בית הספר הגבוה לאופנה, שמדורג במקום ה-6 בעולם.

ברוח הרחבת מודל היופי המאפיין השנה את שבוע האופנה ומתן ביטוי נרחב לאנשים שאינם דוגמנים מן השורה, ערכו שנקר ו”ניו באלאנס” את התצוגה שלהם תחת הכותרת THIS IS US ועלו בעצמם לדגמן – ממרצים ומנחים ועד בוגרים וסטודנטים, עם מעט עזרה מדוגמנים. וכך, זוגות-זוגות הם עלו על המסלול, כשכל זוג מציג שני דגמים שעוצבו בקורסים שונים על ידי סטודנטים שונים אך מתכתבים ביניהם אם בהשראה, בחומריות, בסילואטות או בפאלטת הצבעים, והתוצאה היתה לא פחות ממדהימה. את הדגמים היצירתיים ליוו משקפי שמש וראייה אוונגרדיים, צבעוניים, פורצי גבולות ואופנתיים שעוצבו במסגרת הקורס לעיצוב משקפיים בהנחייתו של אורי סאמט. כאמור, מלבד שילוב נעלי “ניו באלאנס” עם הדגמים של הסטודנטים, נמסרו השנה ל-10 סטודנטים עשרה זוגות נעליים לבנות – 5 מהמחלקה לעיצוב אופנה ו-5 מהמחלקה לעיצוב תכשיטים – ואלו העניקו אינטרפרטציה חדשה וייחודית לנעליים האייקוניות, כל אחד בדרכו שלו.

המחלקה לעיצוב אופנה בשנקר, בהובלתה של הגב’ לאה פרץ, היא אחת המוערכות בעולם האופנה. תוכנית הלימודים במחלקה מעודדת ביטוי אישי, מקורי ויצירתי בכל תחומי עולם האופנה והאבזרים. מדי שנה משתלבים בוגריה בעבודה ובהתמחות אצל המעצבים המובילים בעולם, מציגים בתערוכות יוקרתיות וזוכים בפרסים ובהכרה בינלאומית.

חברת “ניו באלאנס”, שבסיסה בבוסטון, ארה״ב, היא חברה מובילה בעולם לנעלי ואבזרי ספורט לאתלטים. במקביל לנעלי הריצה וההליכה משיקה החברה מדי עונה גם קו לייפסטייל אופנתי המצטיין בעיצובי רטרו בצבעים עדכניים ובשילובי חומרים מעניינים ובלתי שגרתיים וכן בסוליות המיוצרות בטכנולוגיה מתקדמת לנוחות מקסימלית. חברת “סילון ספורט”, יבואנית “ניו באלאנס” בישראל, גאה לקדם את האופנה הישראלית באמצעות מתן חסות לדור הבא של המעצבים בתצוגת שנקר בשבוע האופנה תל-אביב 2018.

מימין, דגם של סי מדם וינקי גוליאן; משקפיים בעיצוב מאיס זועבי; משמאל, דגם של דניאל אברהם; משקפיים בעיצוב סול חזן

מימין, דגם של רותם שאול; משמאל, דגם של אלמוג טורנר; משקפיים בעיצוב סם איאן

מימין, דגם של אור פז; משמאל, דגם של אדוה בן-ישי

דגמים של מאיה הוכשטטר ותומר אבן-ארי

דגמים של עמרי אלבו ואבי און-אסייג; משקפיים בעיצוב אנסטסיה פנקובה

מימין, דגם של הדס סולומון; משקפיים בעיצוב אמיתי טל ; משמאל, דגם של גלי ניר; משקפיים בעיצוב ליאור בן-אקוט

מימין, דגם של נוי מוניס; משמאל, דגם של נוי אליהו

מימין, דגם של דוד וקסלר; משמאל, דגם של מישה קוזלובסקי

מימין, דגם של עינב ריינשרייבר; משקפיים בעיצוב רוני ליאני; משמאל, דגם של אסתר לואני

מימין, דגם של ליה פתאל; משקפיים בעיצוב דניאלה אברמוב; משמאל, דגם של  דוד וקסלר

מימין, דגם של  קרן צ’רנוב; משמאל, דגם של הדר שבח

מימין, דגם של שחר גלעדי; משקפיים בעיצוב יותם בהט; משמאל, דגם של דנה שוורץ

מימין, דגם של נועה טורלובסקי; משמאל, דגם של לינור קהלני

דגמים בעיצוב שיר שטרקר וחנא חמאם

מימין, דגם של אלמוג טורנר; משמאל, דגם של הדס סולומון

מימין, דגם של דוד וקסלר ודנה קריב; משמאל, דגם של רותם שאול;  משקפיים בעיצוב עדי הרוש

מימין, דגם של איה גיל; משקפיים בעיצוב שחר קרישר; משמאל, דגם של שחר אמיתי

דגמים של דוד וקסלר ולינור קהלני

מימין, דגם של נועה ברוך; משמאל, דגם של שיר נאה

מימין, דגם של ליאן בן-סימון; משקפיים בעיצוב מאיה שושן; משמאל, דגם של יובל שטיינפלד