נעים להכיר – הרכב החשמלי הראשון של לקסוס

one פרסום / 11.04.2021

לקסוס השיקה את הרכב החשמלי הראשון שלה – לקסוס UX 300e, המשלב בין טכנולוגיה מתקדמת לצד חווית נהיגה חשמלית מהנה ושקטה. לקסוס UX 300e למעשה מבוסס על הקרוסאובר האורבני Lexus UX, מביא לידי ביטוי 15 שנות ניסיון של לקסוס כחלוצה ומובילה בייצור רכבים היברידים חשמליים וצעד נוסף במימוש החזון החשמלי של לקסוס "Lexus Electrified".

לקסוס הרכב החשמלי מגזין שבוע האופנה 2021

תשומת לב לפרטים ניכרת בכל מקום ב- UX 300e הקרוסאובר החשמלית החדשה, מצבע יפייפה ואיכותי ועד הרכבת הרכיבים החשמליים בחדר נקי. כמו כן, צוות מובחר במפעל מופקד על תפירת מושבי העור עם תפרים בעיצוב בהשראת שיטת תפירה יפנית מסורתית “סשיקו” אשר ידועה כטכניקה לתפירת חליפות ג’ודוקה, המשלבת בין חוזק לבין סגנון נעים וייחודי. 

כמו כן, הקרוסאובר UX החשמלי מפגין תכונות עיצוביות אופייניות ללקסוס כדוגמת גריל שעון החול, קווים מפוסלים וקו גג אתלטי דמוי קופה. מלפנים, פנסי היום מסודרים במוטיב של ראש חץ מעל פנסי ה- LED המתוחכמים, ומביאים לידי ביטוי את פילוסופיית העיצוב של לקסוס ה- L Finesse שמהווה סימן היכר לכלל דגמי לקסוס.

לקסוס הרכב החשמלי מגזין שבוע האופנה 2021

כדי להבטיח איכות יוצאת דופן המאפיינת את כל מכוניות לקסוס, הוא מיוצר במפעל קיושו עטור הפרסים ורגע לפני שה-UX 300e יוצא משערי המפעל, הוא נבדק בדקדקנות במתקן “חדר שקט” על ידי מומחי הטאקומי. בחדר זה הם משתמשים באוזניהם ובקצות אצבעותיהם המיומנות כדי לזהות ולתקן רעשים ורעידות בלתי רצויים בתא הנוסעים.

בלקסוס UX 300e מוטמעת +מערכת בטיחות Lexus Safety System שהינה מערכת הבטיחות המתקדמת ביותר של לקסוס והיא כוללת חבילת בטיחות אקטיבית שפותחה כדי לסייע לנהג ולהפחית את הסיכוי להתרחשות תאונות או החמרתן והופכת אותו לאחד מהרכבים החשמליים הבטוחים ביותר שאי פעם יוצרו.

חווית הבעלות הייחודית של לקסוס מבוססת על תפיסת “האומוטנאשי” שבבסיסה מתן מענה מלא לצרכי הלקוח ובאה לידי ביטוי בUX החשמלית באמצעות אפשרות לטעינה ביתית נוחה ואפליקציה ייעודית לתפעול הרכב ובקרת טעינה אפליקציית “Lexus Link”.

לקסוס הרכב החשמלי מגזין שבוע האופנה 2021
לקסוס הרכב החשמלי מגזין שבוע האופנה 2021

הגיע הזמן להתקדם ללקסוס UX 300e – הקרוסאובר החשמלי הראשון של לקסוס.