סימונה האשה והים | לחייך לאהוב להפליג

מערכת פאשן וויק ONE / 5.5.20

אשה השראה| סימונה דרור אשת הים המוערכת ביותר בישראל, מחלוצות הימאות בארץ פורצת דרך שמהווה השראה לנשים ואנשים רבים, מרעיון להגשמה. סיפור על עשייה ואהבה גדולה לים הפתוח

הרומן של סימונה דרור הונדרט עם הים נמשך מאז שהיא זוכרת את עצמה. לאחר סיום לימודיה בווינגייט עם התמחות בימאות, לימדה את התחום בבתי ספר בהם גידלה וחינכה אלפי תלמידים, במהלך 30 שנה ואף הייתה מבין הסקיפריות

הראשונות בארץ. לפני 15 שנה הגשימה חלום והקימה את  ‘Seamona השכרת יאכטות’, המשלב את אהבתה לים ולאנשים.

 

תמונות של ים כחול גורמות גם לכם להפליג במחשבות? סימונה לקחה את החלום צעד אחד קדימה אל הגשמה ועשייה

“לפני כ-15 שנה, לאחר משבר אישי, קניתי יאכטה במקום בית, מתוך הבנה שהקמת עסק תוביל לרכישת בית.

 ליאכטה קראתי ‘גלמור’, שילוב של שמות ילדי – גל ומור. בנוסף, המשמעות של המילה Glamour באנגלית היא זוהר ושם זה מייצג את המראה היוקרתי של היאכטה. ילדיי אשר ירשו ממני את האהבה לים, לוקחים חלק פעיל בעסק – מור הוא סקיפר הבית וגל היא אשת השיווק״. החלום שהתממש מהווה אתגר יומיומי בו חשוב לשמור על ייחוד ובידול.

הייחוד שלנו טמון בכך שאני האישה היחידה במרינה בהרצליה שהקימה ומנהלת חברה להשכרת יאכטות. אני מעניקה ליאכטה מראה שונה ומעורר השראה. באירועים ביאכטה אני מקפידה על כל פרט ופרט. בנוסף, אני מארגנת הפלגות העצמה לקבוצות נשים במהלכן אני מלמדת אותן את יסודות הים. בים צריך להוביל, להנהיג ולהשיט וכמו בחיים, צריך לדעת לנווט בין קריירה למשפחה, לאחוז בהגה, להעז ולהגשים את עצמך.”

“אנחנו חוגגים את כל סוגי האירועים ביאכטה. רק תגידו מה הסיבה ואנחנו כבר נארגן לכם את המסיבה!

אירועים גדולים (עד 55 משתתפים) כוללים: 

מסיבת רווקות/רווקים מיוחדת ושונה עם מוזיקה מקפיצה, הפלגת יום הולדת עם החברים (בקבוצות של עד 13 משתתפים) והפלגות משפחתיות. 

האירועים נערכים בליווי מוזיקה וריקודים, באווירה שמחה ומשוחררת. ההפלגה כוללת: שתייה קלה, יין או שמפניה, מזרני ים, שחייה חווייתית עם אבוב וסאפ בלב ים ועוד שלל פינוקים. אנחנו מקשטים את היאכטה בזרי בלונים עם שלט מזל טוב.

הפלגות רומנטיות כוללות:

הפלגות על רקע השקיעה לבילוי זוגי רומנטי לרגל: הצעת נישואין, יום נישואין, יום הולדת וכו’.

בני הזוג נהנים מזמן איכות רגוע וממגוון פינוקים כמו: חדר VIP, יין טוב או שמפניה וארוחת ערב יוקרתית.  

הים מהווה לוקיישן מרתק לחגיגות, בין אם מדובר על שייט חברים, שייט משפחתי או זוגי, המשתתפים חווים הפלגה מיוחדת לצד נוף מהפנט ואירוח מוקפד עד הפרט האחרון.”

 

כיצד את משלבת בין עוצמת הים להעצמה נשית?

“הובלתי במשך שנים רבות פרויקט למען נשים מוכות בשם ‘ההגה בידיים שלך’, המאפשר לנשים להחזיר לעצמן את השליטה על חייהן. בנוסף, אני מארגנת הפלגות העצמה לקבוצות נשים. ההפלגות יוצאות ליעדים שונים ובמהלכן אני מלמדת אותן את יסודות הים. בים צריך להוביל, להנהיג ולהשיט וכמו בחיים, צריך לדעת לנווט בין קריירה למשפחה, לאחוז בהגה, להעז ולהגשים את עצמך.”

 

מה את הכי אוהבת בחברה?

“אני אוהבת את החוויות המיוחדות שאני צוברת בהפלגות, את היכולת שלי לשמח אנשים, לקרב בין זוגות, חברים ומשפחות. אני מאחלת לעצמי להמשיך לעשות את מה שאני אוהבת עוד שנים רבות.

כל חיי הלכתי אחר הלב ואני מאושרת מכך שהצלחתי להגשים את עצמי ולחיות את החלום. אני ברת מזל שבחרתי לבלות את זמני במקום האהוב עלי בעולם – הים.”

 

לינק לאתר: https://www.seamona.co.il/

להזמנות:

0508005440
0526284442