עיצוב הבית מזמן כבר לא רק עיצוב אלא גם פאשן!

one פרסום / 17.03.2021

מתחם דיזיין סיטי החדש ליד ירושלים מציע לקהל הישראלי את חוויית השופינג המעוצבת והחו"לית שכולנו חולמים עליה, עם מאות חנויות עיצוב, מגוון אפשרויות בילוי ובעיקר השקעה יוצאת דופן בלוק של המקום, שמתבטאת בתקציב ענק, בעבודה עם מיטב המעצבים ובתוצאה מרהיבה עיר העיצוב הגדולה בעולם דווקא בישראל
מאת | עמליה יעקבי

עיצוב הבית מזמן כבר לא רק עיצוב אלא גם פאשן! דיזיין סנטר מגזין שבוע האופנה 2021

אחד הדברים שגילינו בשנה האחרונה הוא כמה הבית שלנו חשוב, וכמה חשוב לנו לעצב אותו. אז תחזיקו חזק, כי בעוד זמן קצר עומד להיפתח ליד ירושלים מתחם עיצוב, בילויים ולייף סטייל שיאפשר לכם לעצב את הבית וגם להתאוורר ולבלות באווירה שמזכירה את הבירות הגדולות של אירופה. האווירה החו”לית, שמתחילה עם השופינג, העיצוב והאירועים של שעות היום, מתעצמת החל מהשעה שבע בערב, אז הופך המקום לחלל אירועים ענק ובו ברים, הופעות ואירועים בכמות ובאיכות שלא היו מביישות את פריז או לונדון.

במתחם החדש דיזיין סיטי, העיצוב הוא לא רק מה שנמכר במאות החנויות, העיצוב מתבטא בכל פרט קטן כגדול, החל ממנורת רחוב וכלה במזרקה עצומה המתנשאת לגבהים וכוללת  מופעי אש. המתחם המעוצב משתרע על פני כ-180 אלף מ”ר, תוכנן על ידי האדריכל הבינלאומי שלמה גרטנר ועוצב בשיתוף כמה מהמעצבים המובילים בארץ ובעולם. הפיצ’רים המיוחדים שמחכים לבאי המתחם כוללים, בין היתר: טרקלין מעצבים ראשון מסוגו שיעוצב על ידי מעצב העל גדי הלפרין ויכלול את ספריית העיצוב הגדולה במזרח התיכון. מלון בוטיק עם ריהוט של BNB שיוקם במקום ומעוצב על ידי דניאל חסון, חללי עבודה משותפים מעוצבים על ידי ינאי פרישר גוטמן וכן מתחם הוניז’ן, שהוא העתק של מלון הוניז’ן הידוע מלאס וגאס. במתחם זה ירוכזו מיטב הרשתות מתחום המסעדנות וכן מסעדות שף ייחודיות. נוסף על כל אלה מציע הדיזיין סיטי מתחם בשם דיזיין האב שעיצב האדריכל אלברט אסקולה ובו יוצגו תערוכות, פרטי אמנות חנויות, אירועי פופ אפ ועוד. השקעה אדירה של למעלה מ-900 מיליון שקל מצד יזמית הפרויקט קס גרופ יצרה כאן מקום שכמותו לא רואים כל יום – ודאי לא בארץ, אבל גם לא בחו”ל. 

עיצוב הבית מזמן כבר לא רק עיצוב אלא גם פאשן! דיזיין סנטר מגזין שבוע האופנה 2021

על פי סקר גיאוקרטוגרפיה, מעל 96 אחוז מתושבי ירושלים – עיר שסובלת מהיעדר היצע בתחום החנויות לעיצוב הבית – עתידים לבצע את הקניות שלהם במתחם הדיזיין סיטי. אבל אין כלל ספק שהשילוב של עיצוב מרהיב, מגוון אדיר של חנויות עיצוב ושפע של אפשרויות נוספות בתחום הבילוי יביאו לכאן גם את תושבי המרכז. אלה יגלו בקרוב שבמרחק של כשעת נסיעה הם יכולים להגיע ממש לארץ אחרת, שמציעה חוויות פאן ופאשן שלא קיימות במקומות אחרים בארץ, ואפילו לחזור בסוף יום של כיף עם רהיטים או אקססוריז חדשים לבית.

דיזיין סיטי רק שעה מהמרכז על כביש 1 תוביל את מהפכת העיצוב שישראל היתה כה זקוקה לו כאשר ישראל מדורגת בטופ 10 של המדינות שמשקיעות בעיצוב הבית 

רק טבעי שעיר העיצוב הגדולה בעולם תהיה בישראל והראשונה להציג תערוכות עיצוב בינלאומיות וגלריות לאומנות מהנחשבות בעולם אשר יתארחו במקום. כבר היום, כשלושה חודשים לפני הפתיחה, הסקרנות והציפייה לפתיחתו מורגשת בקרב אדריכלים ומעצבים מכל הארץ. אין ספק שהרגלי הצריכה בעולם העיצוב עומדים להשתנות – משוטטות וחיפוש אחר חנויות עיצוב הפזורות ברחובות ובמרכזי תעשייה לתחנה אחת שמכילה מעל 200 מותגי עיצוב מהארץ והעולם. דיזיין סיטי המוקמת בפארק ישראל מעלה אדומים תוביל את אחד ממרכזי העיצוב הבולטים בעולם.

עיצוב הבית מזמן כבר לא רק עיצוב אלא גם פאשן! דיזיין סנטר מגזין שבוע האופנה 2021
עיצוב הבית מזמן כבר לא רק עיצוב אלא גם פאשן! דיזיין סנטר מגזין שבוע האופנה 2021