תכשיטי היוקרה ה.שטרן

מערכת פאשן וויק one / 27.2.2020

מותג תכשיטי היוקרה ה.שטרן ומעצב האופנה: “ויקטור ויוי בלאיש”, חברו יחד

לשיתוף פעולה ייחודי לרגל חגיגות העשור לפעילותו של המעצב:

“כנפיים בקופסת תכשיטים”

צמרת תעשיית האופנה הישראלית התכנסה לאירוע ראשון מסוגו:

חשיפת קולקציית העשור של ויקטור בלאיש שלוותה בשיתוף פעולה עם מותג תכשיטי היוקרה ה.שטרן וקולקציות התכשיטים האייקוניות שלו.

ה.שטרן ובלאיש חברו יחד לערב קונספטואלי בהשראת אירועי החברה הבוהמיינים של שנות ה-20, במסגרתו נחשפה קולקציית העשור של בלאיש שעוצבה בהשראת עולם בעלי הכנף. בכל דגם בקולקציה החדשה שולב תכשיט אייקוני של ה.שטרן, שביחד יצרו מראה סופי עוצר נשימה:  ענק מזהב לבן 18 קראט משובץ יהלומים מקולקציית ‘פילאמנטס’ בשילוב עם שרשרת ‘סטארס’ האייקונית. שילוב התכשיטים יחד עם שמלת הסטרפלס הצחורה העניק לוק על-זמני מלא בשיק. את שמלת הפינאלה ליוו עגילי חישוק גדולים בזהב צהוב 18 קראט ובשיבוץ יהלומים מקולקציית ‘סיגנצ’ר’ המשלבת את ראשי התיבות של מותג ה.שטרן ושני ענקים מקולקציית ‘סילק’ החדשה: אחד המדמה רשת חוטי זהב צהוב הנשפכים כמפל והשני צ’וקר גמיש אך בעל מבנה יציב כשנענד על הצוואר. כל השמלות קיבלו לוק חד פעמי ובלתי נשכח כששולבו עם התכשיטים האייקונים והעבירו את המוזמנים מסע מרתק.

גולת הכותרת של הערב הייתה תצוגת אופנה במחווה לתעשיית ההוט קוטור הצרפתית בנוכחותם של השמות החמים בזירת הדוגמנות המקומית לדורותיה והמוזות של בלאיש: יעל רייך, מיקי ממון, אסתר רדא, שרון גניש ונוספים.

בתום התצוגה נהנו המוזמנים מאפטר פארטי כשעל עמדת הדי ג’י ניצחה הדוגמנית חן יאני.

______

hstern_israel@

vivibellaish_studio@

#vivi_hs