FRONT ROW// מגזין שבוע האופנה 2021

one פרסום / 04.04.2021
front row מגזין שבוע האופנה 2021
front row מגזין שבוע האופנה 2021
front row מגזין שבוע האופנה 2021
front row מגזין שבוע האופנה 2021
front row מגזין שבוע האופנה 2021

 

 

 

 

 

 

 

כאמא ל 2- בנות בגיל ההתבגרות דעתי מעורבת.

מצד אחד, אני חווה דרכן הבנה וקבלה לכך שיופי הוא מושג רחב יותר ושיש יותר מדרך אחת בה נשים יכולות להיראות. הרבה מזה בזכות הרשתות החברתיות ומשפיעני הדור החדש. מצד שני, הלחץ להיראות “נכון” או “טוב”, גם אם ההגד־ רה התרחבה עדיין מציב מודלים לא מציאותיים. אז השינוי כאן – אבל כברת דרך עוד לפנינו.

 

 

 

 

 

 

 

אנחנו בעידן שבו נשים מוצאות וממציאות את עצמן מחדש.

 נשים בוחרות אם לעשות בוטוקס או להשאיר את סימני הגיל, עדיין נמנעות מפחמימות אבל לא מקדשות את הרזון. העולם תמיד יהיה שייך לצעירים, אבל כיום נשים בכל גיל לומדות לשים את עצמן בראש, להעריך ולכבד את הגוף שלהן. זה צעד משמעותי להבנה שכל אחת יפה בדרכה.

 

 

 

 

 

ככל שאיבריך בולטים ושפתייך תפוחות הרי משובח, ובשל טיפולים אגרסיביים, נדמה שצעירות ומבוגרות נראות כיוצאות מאותו בית יוצר.

הטיפולים כיום נחלתן גם של צעירות, הרי הקוסמטיקה האמיתית הם הנעורים. אני אוהבת את המגמה האקלקטית באופנה של עירבוב תקופות. בשנות השישים והשבעים הכול רצו שיער חלק ומתול־ תלת גיהצה את שערה, כיום נשים מהלכות בשערן הטבעי בגאון והכול יפה, בהתאם למגמתיות המתפשטת בכל, קבלת כל האפשרויות, קבלת השונה ואין מודל אחד ליופי. יש יופי בזה ויש שמחת הבגד.

 

 

 

 

 

 

 

 

נשים עוברות מהפכה ומשחררות את עצמן יותר ויותר מהצורך לנצח את העולם דרך מראן החיצוני.

 בזכות אמונה בעצמנו והדרישה בשוויון הזדמנויות, מתפתחת מגמה להתבונן בתוך הקנקן יותר מאשר בו. יש לנו הרבה מה להציע ומודל היופי שמבטל את האידאל המגביל, יאפשר לעולם ליהנות מעושר מגוון של יופי.

 

 

 

 

 

 

לא מזמן אמרה לי שחקנית ישראלית בוגרת, משפט מכונן: “חבל שבזבזתי את שנותיי היפות על הלקאה עצמית”.

שמחתי. עוד אישה מצליחה מודה שהייתה קורבן של משטר הרזון וזה נגמר. בשנים האחרונות, הודות לתנועת ME TOO ולרשתות החברתיות, נשים רוצות אוטונומיה על גופן. מודל היופי החדש אינו תלוי בצלמי אופנה ומגזינים, הוא מציף אותנו דרך נשים מש־ פיעות, מקדש נשיות ומכבד אותנו. והגיע הזמן.

 

 

 

 

 

 

איזה כייף להיות בת 54 ולעבוד בעבודה שאני אוהבת כבר ארבעה עשורים.

הייתי בת 14 כשגילו אותי בקיוסק בריכת אוניברסיטת תל אביב, כ״כ ביישנית ולא מתאימה לעולם התחרו־ תי הזה, אבל התפתחתי וצמחתי לאישה שאני היום, עם צלקות פיזיות ונפשיות הוכחתי שעדיין יש לי מקום כדוגמנית, שחקנית ואשת עסקים, אין מושלם ואינני מושלמת וכמרצה יש לי את הזכות להעברת המסר שהעולם מקבל אותי ואותך בכל גיל, צבע, גובה ומידה.

 

 

 

 

 

 

במהלך העשור האחרון, בעבודתי כדוגמנית ואקטיביסטית גוף היו שנים ארוכות שבהן יכולתי רק לחלום על שינוי מבורך כמו שהוא מתממש כיום.

אני מתרגשת מזה כל יום במיוחד כבעלים ומנהלת של סוכנות ג׳וסי לשרית & לורנס, כל יום עוד מעצבים, בעלי מותגים ומנהלי שיווק בוחרים להיות חלק מהשינוי וללהק דוגמניות במידות שונות בפעילות שלהם. כמות ההזדמנויות שדוגמניות במידות שונות מקבלות .בתעשייה עולה כל הזמן וזו רק ההתחלה

 

 

 

 

 

 

לאידיאל היופי אין אידיאל. אנחנו בתקופה שבה יש מקום לכולנו, כולנו שוות.

אני מאוד רוצה לקוות שאנחנו בתחילתה של מהפכה שתשנה את פני החברה ואת תפיסת אידיאל היופי. אני חושבת שכדאי לשים לב ולא לעשות שימוש ציני במושג “שינוי מודל היופי” ולהקפיד ללהק לפי קונספט ולא לפי טרנד. אוסיף ואומר כי שינוי מודל היופי טמון בנו, בביטחון העצמי שלנו בהשלמה ובאהבה העצמית.

front row מגזין שבוע האופנה 2021
front row מגזין שבוע האופנה 2021
front row מגזין שבוע האופנה 2021
front row מגזין שבוע האופנה 2021
front row מגזין שבוע האופנה 2021
front row מגזין שבוע האופנה 2021
front row מגזין שבוע האופנה 2021
front row מגזין שבוע האופנה 2021

 

 

 

 

אני שמח על השימוש בטרמינולוגיה “מתפתח” ולא משתנה.

מודל היופי לא באמת השתנה, לא ב 50 שנים האחרונות. בהחלט יש מגוון גדול יותר של סילואטים )מתאר גוף( ולזה אחריות הרשתות החבריות. אידאל היופי המקובל, עדיין רחוק מהמראה הממוצע של רוב האנשים ואני לא בטוח שזה כזה רע. תהליך קבלה ואהבה עצמית מתרחש מבפנים החוצה ולא ההיפך. אם כולם אוהבים משהו מסוים זה לא אומר שאני בהכרח אוהב אותו בעצמי. בעיני זה מסרס את השאיפה של כל אחד ואחת מאיתו לשפר דברים בחיצו־ ניות שלנו ולהרגיש באמת טוב עם עצמנו. תופעת העדר חייבת להיפסק. להיות אותנטי קודם כל עם עצמנו זה קלאסיקה, לא עוד טרנד חולף.

 

 

 

 

 

 

בעידן שבו אנשים עושים כמה קריירות בתקופת חיים אחת.

עידן בו קיימים כמה פורמטים להורות ומושג המשפחה התרחב, שינוי תפיסת מודל היופי נראה לי טבעי לחלוטין. כל עוד אישה בריאה, חיה את חייה בשמחה, עשייה, עצמאית ובעלת בחירה ובעיקר, מרגישה שהיא הגרסה הכי טובה של עצמה, אם היא במידה 38 או 46 זה ממש לא משנה. מקווה שעם הזמן יותר ויותר מעצבים ירחיבו את טווח המידות כדי שיהיה מענה אופנתי לכולן.

 

 

 

 

 

 

לא הייתי אומרת שמודל היופי משתנה, כי היופי של גוף בריא ומחוטב עדיין קיים.

רק שמודל היופי מתפתח ומכבד את כל שאר הגזרות והצבעים שקיימים בחיים. ולדעתי צריך לכבד כל צורה של גוף, כל צבע של עור ולתת להם במה, כי כל בן אדם יפה במראה האישי שלו.

 

 

 

 

 

 

 

שינוי מבורך, מאפשר לכולן.ם לחגוג אופנה ולהנות מהשפע היצירתי המאפשר ביטוי.

אנו חווים כעת את האדוות הראשונות, החלוציות, שיחד יתאחדו לנחשול איתני של שינוי

 

 

 

מודל היופי הנשי מושפע כיום משינויים בתפיסה התרבותית ומתרבות ה”פוליטיקלי קורקט”.

אפשר לראות השפעה של רעיונות כמו מגוון, שוויון מגדרי, צדק והוגנות ושינויים טכנולוגיים, כמשפיעים על הדימויים העכשיווים. בשינוי מודל היופי, אפשר להצביע על שני תהליכים המוקצנים בו זמנית: מחד, המרדף אחרי ה”סלפי המושלם”, אשר דוחף נערות ונשים לטי־ פולים קוסמטיים פולשניים מגיל צעיר ולרדיפה אחר מראה נטול פגמים. מאידך, מתפתחת מגמה להציג את היופי הנשי כמה שיותר אות־ נטי ומגוון, כזה שמביא את הנשים כמו שהן, בטבעיות מקסימלית ובשלל מודלים, צבעים, מידות ומבני גוף. בידינו היכולת להשפיע על התעשייה ועל המרחב בו אנו חיות, להציג ולקבל מודלי יופי נשיים ומגוונים. אנו יוצרות את העתיד שלנו ביחד, ויופיו תלוי בנו.

 

 

 

 

 

מודל היופי משתנה וצומח, הוא כבר אינו חד מימדי אלא מתרחב ומכיל, ו”הפגמים” הפכו לאומנות.

החברה מאפשרת לנשים, במיוחד לצעירות, לשאוב השראה, להרגיש יפות ובטוחות במראה שלהן, לקבל ולאהוב את מה שהן רואות במראה. זה מעצים נשים ומאפשר להן להיות יותר עצמאיות וחזקות מאשר בעבר. אני אוהבת שנשים בטוחות בעצמן, לא משנה באיזו צורה או גודל הן, ולכן אני מקווה ששינוי זה יתעצם.

 

 

 

 

 

 

 

אני חושבת שלהתבגר זה קשה.

יש דברים שאנחנו אוהבים וקשורים אליהם בעיקר בגלל שהם מוכרים לנו. וזה מה שלדעתי קורה בשנים האחרונות – אנחנו נערים מתבגרים שפוחדים לשחרר את מה שאנחנו כבר יודעים. אבל זה מדהים לראות את התהליך קורה, איך אנחנו פוחדים פחות ומקשיבים יותר, ופשוט משחררים את הלא רלוונטי. האידיאל שאני גדלתי עליו – הוא לא רלוונטי יותר.

 

 

 

פעם שאלתי את נעמי אביב, שכבר היתה אז אוצרת סופר מוערכת, איך היא יודעת להגיד מי הוא אמן.

היא הסתכלה עלי במבט מלוכסן ובלי למצמץ ירתה- כל מי שמגדיר את עצמו ככזה הוא אמן. ככה בדיוק אני חושבת על אופנה. כל מי שרוצה להשתתף במשחק מוזמן. הכלים היחידים שצריך להביא מהבית הם הומור עצמי (ואחר) ופתיחות. אין יפה מול מכוער, ״מכוער, זה יפה וגם להיפך, אין גבוה ונמוך, יש רק מג׳יק, והדרך ללכוד אותו לא כתוב בשום דף הוראות של כן ולא. מדובר באל-כימיה. קסם זה דבר חמקמק. הוא קורה במקומות הכי בלתי צפויים. זה היופי והוא בא בכל מיני גדלים וגבהים. אין דרך אחת להראות ואין דרך אחת לעשות. האטיטיוד הבלתי מתנצל הוא התחלה טובה.

front row מגזין שבוע האופנה 2021
front row מגזין שבוע האופנה 2021
front row מגזין שבוע האופנה 2021
front row מגזין שבוע האופנה 2021